Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

przyznał to po czasie

Mariusz Pudzianowski ujawnił prawdę o walce! Przyznał to po czasie, zdecydował się o tym powiedzieć publicznie

2023-09-19 21:21

Fani Mariusza Pudzianowskiego z niecierpliwością czekają na jego kolejną walkę po tym, jak były strongman po raz ostatni zameldował się w klatce KSW podczas walki z Arturem Szpilką na XTB KSW Colosseum 2. Obecnie "Pudzian" leczy jednak kontuzję kolana i jak się okazuje, to nie pierwsza sytuacja kiedy ten musiał dochodzić do siebie, co otwarcie przyznał w programie "Ninja Warrior Polska".

Po spektakularnej wygranej Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą, były strongman musiał później przełknąć gorycz porażki po walkach z Mamedem Khalidovem oraz Arturem Szpilką. Od czasu ostatniego starcia gwiazdor KSW minęło już kilka miesięcy i jego fani zaczęli martwić się o swojego idola. Wtedy Pudzianowski postanowił wyznał, że jego absencja spowodowana jest urazem kolana, które musi wyleczyć, aby wrócić na matę. Teraz były siłacz pojawił się w programie "Ninja Warrior Polska", gdzie wrócił do tematu jego walki z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim i wyznał pewien szczegół.

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski powinien już kończyć karierę w KSW?

Okazuje się, ze nie tylko ostatnie starcie z Arturem Szpilką, które miało miejsce na PGE Narodowym podczas XTB KSW Colosseum 2 Mariusz Pudzianowski potrzebował czasu dla siebie, aby powrócić do pełnego zdrowia. Goszcząc w programie "Ninja Warrior Polska", gwiazdor KSW został żartobliwie zapytany przez Jerzego Mielewskiego, czy trudniejszy jest tor programu, czy walka z "Jurasem". W odpowiedzi Pudzianowski ujawnił pewne informacje. 

Mariusz Pudzianowski powiedział to dopiero po latach. Wrócił myślami do walki i ujawnił te informacje

Juras tak mnie zdrowo zlał, że musiałem 4 miesiące dochodzić do siebie. Więc to nie było tak, że było łatwo. - wyznał przed kamerami Mariusz Pudzianowski nie tylko komplementując swojego niedawnego rywala i jego umiejętności, ale również wyznając, że starcie z Jurasem mocno wpłynęło na jego zdrowie oraz formę. 

Najnowsze