KSW 70: Mariusz Pudzianowski - Michał Materla. Analiza walki

i

Autor: SUPER EXPRESS KSW 70: Mariusz Pudzianowski - Michał Materla. Analiza walki

Ekspert MMA nie ma wątpliwości po walce Pudzianowski - Materla: 45-letni Mariusz jest... | Andrzej Kostyra

2022-05-30 17:05

Andrzej Kostyra i ekspert MMA Bartłomiej Stachura z Lowking.pl ocenili walkę z gali KSW 70. Mariusz Pudzianowski znokautował błyskawicznie Michała Materlę. Dziennikarz nie miał wątpliwości, że "Pudzian" jest trochę jak wino. Jego zdaniem zaprezentowana forma "Dominatora" była najlepsza wobec całej przygody z MMA.

Mariusz Pudzianowski (45 l.) znokautował Michała Materlę na gali KSW 70. Najsilniejszy człowiek świata przyznawał, że nie chciał zrobić swojemu rywalowi krzywdy. - Michał, przepraszam, że tak wyszło - powiedział po walce "Pudzian". Andrzej Kostyra razem z ekspertem MMA i dziennikarzem portalu Lowking.pl Bartłomiejem Stachurą skomentował ten pojedynek. Obaj podjęli się analizy tego starcia i nie mają wątpliwości, co do jednej rzeczy. "Dominator" rzeczywiście jest jak wino!

NIE PRZEGAP! Radczenko o walce ze Szpilką na gali KSW: Tym razem sędziowie nie będą już potrzebni! [TYLKO U NAS]

Pudzianowski jak wino. Im starszy tym lepszy? Vlog Andrzeja Kostyry

- Nie odbierałem szans Pudzianowskiemu, ale wydawało mi się, że jeśli wygra to przez kontrolę w klinczu czy parterze. Trzeba im oddać, że zaprezentował się wyśmienicie stójkowo. To był najlepszy pojedynek w całej jego karierze - mówi w rozmowie z Andrzejem Kostyrą Stachura. Ekspert MMA przyznaje, że porównanie do wina jest rzeczywiście uzasadnione.

Jego zdaniem, forma, którą zaprezentował jest najlepsza w całej przygodzie w MMA. - Mariusz jest jak wino. W mojej ocenie dzisiejszy Pudzianowski, w wieku 45 lat, jest najlepszy w dotychczasowej karierze - przyznaje wprost.

NIE PRZEGAP! Kolejna bomba w karcie walk KSW 71! Borys Mańkowski szybko wraca do klatki, wiemy z kim się zmierzy

Analizujemy wygraną Pudzianowskiego na KSW 70
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze