Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Rozpaliła fanów!

Ewa Brodnicka szokuje! Rozebrała się i pręży ciało wyłącznie w czerwonych majtkach, można się zakochać! Mamy gorące zdjęcie

2022-09-12 9:08

Ewa Brodnicka postanowiła zszokować fanów. Była gwiazda boksu, która występuje obecnie w federacjach freak-fight postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie na swoich mediach społecznościowych, na którym to występuje w wyjątkowo odważnej charakteryzacji, prężąc swoje dobrze zbudowane ciało w samych majtkach. Obok tak gorącego zdjęcia nie da się przejść obojętnie!

Ewa Brodnicka nie przestaje szokować! Była polska bokserka, która występuje obecnie w federacjach freak-fight, postanowiła pokazać swoje wyjątkowo odważne oblicze na zdjęciu opublikowanym za pośrednictwem swojego Instagrama. Tym razem, znana z pociągu do wywoływania kontrowersji gwiazda polskiego sportu postanowiła pokazać swoje uroki na wyjątkowo odważnej fotografii, na której wygina swoje ciało w samych majtach. To trzeba zobaczyć.

Martyna Grajber rozebrała się przed tysiącami widzów! Gorące zdjęcie siatkarki, może zrobić się gorąco!

Ewa Brodnicka uwielbia szokować. Chętnie pokazuje swoje wdzięki

O tym, jak kontrowersyjną postacią jest Ewa Brodnicka, nie trzeba przekonywać żadnego z fanów polskich sportów walki. Była gwiazda boksu, która od pewnego czasu występuje w federacjach freak-fightowych, uwielbia wzbudzać uwagę widzów swoimi odważnymi zdjęciami i kontrowersyjnymi zachowaniami. Tym razem jednak Brodnicka przeszła samą siebie, pokazując wyjątkowo odważne zdjęcie, na którym wygina swoje ciało, będąc ubraną wyłącznie w bieliznę. Nie będziecie mogli przejść obok takiej fotografii obojętnie.

Mateusz Morawiecki zabiera głos po przegranej siatkarzy! Błyskawiczna reakcja, padły ważne słowa

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii poniżej.

Ewa Brodnicka pokazała gorące zdjęcie. Nawet na tym zarabia! 

Ewa Brodnicka ostatnimi czasy zszokowała polską opinię publiczną, mówiąc, że posiada swoje konto na portalu "OnlyFans", a więc miejscu, które wprost specjalizuje się w zakresie odsłaniania wdzięków znanych celebrytek i influencerek. Niewykluczone, że zdjęcie, które pokazała Brodnicka za pośrednictwem Instagrama, zostało wykonane właśnie z myślą o publikacji na tej platformie.

Kamiszka zaczepia Brodnicką podczas wywiadu przed High League 3
Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze