Martyna Grajber

i

Autor: Instagram/here_marcia Martyna Grajber

Co za widoki!

Martyna Grajber rozebrała się przed tysiącami widzów! Robi się gorąco

2022-09-12 8:01

Martyna Grajber postanowiła zadziwić swoich widzów! Gwiazda drużyny Eurospin Ford Sara Pinerolo postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie ze swojego pobytu we Włoszech! Siatkarka wystąpiła na swoim Instagramie w samej bieliźnie, rozpalając wyobraźnie swoich fanów. Obok tak gorącego zdjęcia nie da się przejść obojętnie!

Martyna Grajber pokazała swoje gorące ciało! Siatkarka pokazała na swoich mediach społecznościowych wyjątkowo gorące zdjęcie ze Spa we Włoszech, na którym występuje w samej bieliźnie. Trzeba przyzać, że jedna z piękniejszych polskich siatkarek ma się czym pochwalić. Mimo że na dworze jest już zimno, to gorące ujęcie gwiazdy potrafi rozpalić!

Khamzat Chimaev ostro po wygranej na UFC! Mówi o mordowaniu ludzi, przerażające słowa

Martyna Grajber pokazuje ciało. Gorące ujęcie gwiazdy polskiej siatkówki

O tym, że Martyna Grajber jak nikt inny potrafi rozpalić wyobraźnie fanów, nie trzeba przekonywać nikogo. Siatkarka jest jedną z najpiękniejszych twarzy polskiej siatkówki i fani zazdroszczą  Janowi Nowakowskiemu, graczowi Politechniki Lublin, że ma u swojego boku tak piękną żonę. Tym razem, Grajber postanowiła zaprezentować swoje dźwięki za pośrednictwem Instagrama, rozpalając widownie. Gwiazda spędziła naprawdę udane chwile na jednym z włoskich spa i postanowiła pochwalić się wizytą za pomocą wyjątkowo gorących zdjęć na swoich mediach społecznościowych.

- Całkiem fajne te miejscówki w Italii - napisała Grajber na swoich mediach społecznościowych.

Mateusz Morawiecki zabiera głos po przegranej siatkarzy! Błyskawiczna reakcja, padły ważne słowa

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Martyny Grajber w bikinii, przejdź do galerii poniżej.

Martyna Grajber przed nowym wyzwaniem. Właśnie zmieniła klub

O ile fani Martyny Grajber kojarzą ją głównie z występów w Chemiku Police i ŁKS Łódź, tak występy w polskiej lidze są już przeszłością Grajber. Siatkarka będzie występować bowiem we włoskiej Serie A i zagra w drużynie Eurospin Ford Sara Pinerolo

Sonda
Czy podoba Ci się Martyna Grajber?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze