Mistrzyni znów kusi

Ewa Brodnicka w stroju, który zupełnie nie zasłania jej nagiego ciała. Bezwstydnie wije się na fotelu. Kusząca poza

2023-04-16 15:45

Ewa Brodnicka jest jedną z tych zawodniczek, które doskonale odnajdują się w świecie mediów społecznościowych. Ponadto była mistrzyni świata w boksie nie jest osobą, która wstydzi się swojego ciała i często je eksponuje. Trudno już zliczyć, ile razy Brodnicka pokazywała odważne fotografie. Tym razem nie było inaczej i "Kleo" ponownie postanowiła rozpalić wyobraźnie swoich fanów.

Ewa Brodnicka przez wiele lat dawała polskim kibicom pięściarstwa sporo radości. Reprezentantka Polski w dziewiętnastu zawodowych walkach z rzędu była niepokonana i odprawiała rywali z kwitkiem. Sprawiło to, że sięgnęła po mistrzowski pas w kategorii super piórkowej i przez parę lat dominowała w tej wadze. Dopiero w październiku 2020 roku trafiła na rywalkę, która okazała się od niej lepsza. Okazała się nią Mikaela Mayer. Brodnicka co prawda zapowiadała, że chce odzyskać pas, ale na zapowiedziach się skończyło.

Ewa Brodnicka niczego się nie wstydziła. Zrzuciła stanik i półnaga pręży się przed lustrem. Na zdjęciu niewiele się ukryło

Brodnicka w odważnym stroju

Na ringu ostatni raz pojawiła się w marcu 2021 roku, a następnie postanowiła spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Na swoim koncie ma dwa starcia w MMA. Jedno przegrane, jedno zwycięskie. Już niebawem po raz trzeci pojawi się w klatce, a jej rywalką będzie Marta Linkiewicz. Pojedynek zapowiada się na bardzo ciekawy.

Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Obcisły stanik i koronkowe majtki, zdjęcie powala!

Brodnicka kusi na fotelu

Walka na pewno będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem, bo obie panie mają dużą liczbę obserwujących na Instagramie. A Ewa Brodnicka doskonale wie, jak przykuć uwagę. Pięściarka bardzo często chwali się pikantnymi fotografiami i nie wstydzi się eksponować swojego ciała. Tym razem opublikowała zdjęcie w prześwitującym body, pod którym na próżno szukać bielizny. Brodnicka w seksownej pozie pręży się na fotelu i można się domyślić, że fotografia przypadła do gustu wielu jej fanom.

Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze