Znów rozgrzewa fanów

Ewa Brodnicka niczego się nie wstydziła. Zrzuciła stanik i półnaga pręży się przed lustrem. Na zdjęciu niewiele się ukryło

2023-04-10 20:00

Ewa Brodnicka już niebawem ponownie zaprezentuje się na gali freak-fightów. Po kilkumiesięcznej przerwie znów spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki i zadebiutuje w FAME MMA. Jej rywalką będzie Marta Linkiewicz. Była mistrzyni świata w boksie nie pozwala jednak o sobie zapomnieć i nieustannie publikuje pikantne zdjęcia, które rozpalają jej najwierniejszych fanów.

Ewa Brodnicka od dłuższego czasu nie pokazywała się na placu boju i zrobiła sobie nieco dłuższą przerwę od występów na galach. Można było się zastanawiać, czy "Kleo" wystąpi jeszcze kiedyś na gali freak-fightów, czy jednak porzuci zmagania w mieszanych sztukach walki. Wątpliwości rozwiane zostały kilka dni temu. Wówczas FAME MMA ogłosiło, że Ewa Brodnicka wystąpi na gali z numerem 18, a jej rywalką będzie doskonale znana Marta Linkiewicz, która również miała nieco dłuższą przerwę w występach na "freakach".

Ewa Brodnicka poszła na całość i pokazała nagie piersi publicznie! Pięściarka niczego się nie wstydziła

Ewa Brodnicka półnaga przed lustrem

Starcie pod koniec maja w Łodzi zapowiada się naprawdę elektryzująco i przekonamy się, czy była mistrzyni świata w boksie odniesie swoje drugie zwycięstwo w MMA, czy może to jednak Linkiewicz poprawi swój rekord. Choć Ewa Brodnicka od dłuższego czasu nie występowała na galach, wciąż było o niej głośno. A wszystko za sprawą odważnych zdjęć, jakie pokazują się na jej profilach w mediach społecznościowych. Tym razem również nie było inaczej.

Kompletnie naga Ewa Brodnicka zasłaniała swoje wdzięki jedynie pasem mistrzowskim! Przez to odważne zdjęcie ruszyła lawina

Ewa Brodnicka na wyzywającym zdjęciu

Ewa Brodnicka nigdy nie miała problemów z chwaleniem się swoim wysportowanym ciałem. W dodatku założyła profil na stronie, na której można zobaczyć jej bardzo odważne fotografie, które od czasu do czasu, w nieco "grzeczniejszej" formie lądują na Instagramie. Brodnicka pokazał się niedawno jedynie w dolnej części bielizny. Stanik poszedł w niepamięć. Rzecz jasna Brodnicka pozostawiła wiele wyobraźni, bo pozowała tyłem do aparatu, przeglądając się jednocześnie w lustrze. Wyobraźnia znów mogła jednak zacząć działać.

Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka
Listen on Spreaker.
Artur Szpilka o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Będę gotowy na każdą wersję Pudziana! [KOLOSEUM]
Najnowsze