FAME MMA 10: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Parke

i

Autor: YouTube / FAME MMA FAME MMA 10: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke

FAME MMA 10 TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać w TELEWIZJI galę FAME MMA 10? FAME MMA 10 w TELEWIZJI PPV KOSZT CENA

2021-05-15 11:01

Gala FAME MMA 10. Transmisja gali FAME MMA 10 w TELEWIZJI. Gdzie oglądać galę FAME MMA 10 PPV w TELEWIZJI? FAME MMA 10 w TELEWIZJI PPV KOSZT CENA. FAME MMA 10 TRANSMISJA TV 15.05.2021. Przed nami jubileuszowa gala organizacji FAME MMA. Podczas dziesiątego wydarzenia dojdzie do walki byłego mistrza KSW Normana Parke'a z byłym amatorskim pięściarzem Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Nie zabraknie wielu pasjonujących sportowych pojedynków. W dwóch mistrzowskich pojedynkach Dawid Malczyński podejmie Adriana Polaka, a Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz. FAME MMA 10 TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać w TELEWIZJI galę FAME MMA 10? FAME MMA 10 w TELEWIZJI PPV KOSZT CENA.

FAME MMA 10 TRANSMISJA TV. Transmisja w telewizji FAME MMA 10

FAME MMA 10 GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja TV z gali FAME MMA 10. PPV gala FAME MMA 10 w TELEWIZJI. Atmosfera przed jakąkolwiek galą organizowaną przez FAME MMA jeszcze chyba nigdy nie była tak napięta, jak właśnie teraz. Podczas ceremonii ważenia zagotował się Norman "Stormin" Parke, były zawodnik UFC i KSW. - Zasłużył, by dostać strzała. By dostać klapsa, więc tak się stało! Gada głupoty w sieci 24/7. Robi tylko to. Zasłużył na klapsa. Lubi stawiać się w roli dominującego gościa. Nie lubi, gdy ktoś mu się stawia - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Norman Parke. "Don Kasjo" przyznał, że jemu emocje także puściły w pewnym momencie. - Chciałem mu wyj***ć lepa - mówił na gorąco po całym zajściu Życiński.

- Widzę jak reaguje, za każdym razem mamy face to face, dużo czytam po oczach, widzę, że nie wytrzymuje presji. Zrobiłem wagę, a on wymyśla jakieś niestworzone rzeczy tydzień przed walką. To wszystko pokazuje, że jest już stremowany i wie, że może dostać bęcki - powiedział Don Kasjo w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Należy jednak pamiętać, że przed walką Don Kasjo - Parke będzie wiele innych pojedynków. Ciekawie zapowiada się również starcie Marty Linkiewicz z Kamilą Wybrańczyk. Dla narzeczonej Artura Szpilki będzie to druga walka i od razy o pas mistrzowski.

WŚCIEKŁY Don Kasjo po ważeniu: CHCIAŁEM MU WYJE*** LEPA!! FAME MMA 10

GALA FAME MMA 10 - TRANSMISJA TV. GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala FAME MMA 10 została zaplanowana na 15 maja. Początek gali ma mieć miejsce o 19:30. Pierwsze walki ok. 20:00. Transmisja z gali FAME MMA 10 tylko w systemie PPV. Nie będzie żadnej transmisji w telewizji, a jedynie na FAMEMMA.tv! Transmisję można wykupić TUTAJ! Dostęp do gali kosztuje od 25,99!

Najnowsze