FAME MMA 6: Policja zatrzymała przed walką Alana Kwiecińskiego! MOCNE słowa

2020-03-28 21:41 MSo
Alan Kwieciński
Autor: Instagram Alan Kwieciński Alan Kwieciński

Pierwsze walki podczas gali FAME MMA 6 przyniosły wielkie emocje. Zarówno pojedynek Dawida Ambroziaka z Maciejem Szewczykiem jak i Alana Kwiecińskiego z Arkadiuszem Tańculą stały na niezłym, jak na freak-fightową organizację, poziomie! "Alanik" po porażce przez jednogłośną decyzję sędziów zaskoczył swoimi słowami w wywiadzie.

To miała być jedna z najbardziej sportowych walk na gali FAME MMA 6. Pojedynek Arkadiusza "AROY'a" Tańculi z Alanem Kwiecińskim przyniosła wielkie emocje - nie zabrakło krwi, były poszukiwania technik kończących. Ostatecznie po jednogłośnej decyzji wygrał zdecydowany underdog.

FAME MMA 6: SEKSOWNE Ring Girls nie miały bluzek, ale maseczki na twarz założyły! [ZDJĘCIA]

Tańcula nie zostawił suchej nitki na krytykach i osobach, które w niego nie wierzyły. Swoją wypowiedzią po pojedynku zaskoczył Kwieciński. "Alanik" otwarcie przyznał, że z powodu koronawirusa i wielu zmian organizacyjnych nie udało mu się rozgrzać do starcia.

Kwieciński po kolejnej porażce zaskoczył wszystkich przyznając, że tuż przed wjazdem na teren studia został... zatrzymany przez służby. - Dziękuje policji, że mnie zatrzymali tuż przed wejściem - powiedział "Alanik".

Najnowsze