FAME MMA 8: WZRUSZAJĄCY APEL Alana Kwiecińskiego po wygranej z Pająkiem. Popłakał się w klatce! [WYNIK WALKI]

2020-11-21 21:39 mso
Alan Kwieciński, Piotr Pająk
Autor: Tomasz Radzik Alan Kwieciński, Piotr Pająk

To była jedyna walka o pas na gali FAME MMA 8. Alan Kwieciński i Piotr Pająk bili się w formule K-1 o zawodowe mistrzostwo Polski organizacji XFC. Ten pojedynek był wyjątkowy dla "Alanika", który sięgnął po wygraną po ringowej wojnie. W wywiadzie ciężko było ukryć mu emocje! Wszystko przez to, że jego bliski wylądował w szpitalu. Konieczna jest zbiórka pieniędzy.

Pierwsze dwie walki na kolejnej gali FAME MMA znów prezentowały ogromny poziom sportowy. Piotr Pająk z kanału "Podróże Wojownika" bił się z Alanem Kwiecińskim o pas zawodowego mistrza Polski organizacji XFC w K-1. Emocjami można byłoby rozdzielić co najmniej kilka pojedynków. Panowie nie szczędzili sobie razów. Przez trzy rundy nie brakowało niesamowitych zwrotów akcji.

Pająk próbował wracać do walki po nokdaunie i starał się kopać tracącego siły z sekundy na sekundę rywala. "Alanik" kilkukrotnie został trafiony w krocze przez rywala. Wraz z kolejnymi chwilami Kwieciński tracił siły i w końcu także wylądował na kolanie. To sprawiło, że decyzja sędziów mogła powędrować w obie strony. Ostatecznie arbitrzy przyznali zwycięstwo 28-26 dla Kwiecińskiego.

Szeliga kontra Mariusz Pudzianowski na GOŁE PIĘŚCI?! FAME MMA 8

Ten nie mógł ukryć emocji po wygranej. Nie chodziło tylko o sprawienie niespodzianki i utarcie nosa krytykom. Niemal popłakał się w wywiadzie po walce. Wszystko przez to, że jego kuzynce pękł tętniak w mózgu. Trwa walka z czasem o życie dziewczynki. - Niedługo koszulka będzie przeznaczona na licytację. Cały dochód przeznaczę na rehabilitację. Po weekendzie będzie wrzucona wrzutka - pisze na Instagramie Kwieciński.

Najnowsze