Robert Pasut na FAME MMA 16

i

Autor: Twitter FAME MMA Robert Pasut na FAME MMA 16

FAME MMA 16

FAME MMA ogłasza kolejną gwiazdę. „Król cringe’u” Robert Pasut wraca do klatki. Ciekawy rywal!

2022-09-22 18:53

Szykuje się naprawdę mocna gala organizacji FAME MMA. Szesnaste wydarzenie organizowane przez freak-fightową federację zapowiada się na ten moment na naprawdę mocne show. W czwartkowe popołudnie poinformowano o powrocie do klatki Roberta Pasuta. Popularny influencer ma mierzyć się z ciekawym rywalem. - Czeka Was niezły spektakl – zapowiada FAME MMA.

Gala FAME MMA 16 zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już pierwszych zawodników, którzy mają zmierzyć się w klatce. Wśród nich będą chociażby Marcin Dubiel i inny popularny YouTuber „Tromba”. Ich starcie ma być ozdobą listopadowego wydarzenia. W klatce pojawią się także trendujący influencerzy – wśród nich będzie znany z viralowych materiałów „Bandura”. Teraz FAME MMA ogłosiło kolejne nazwisko. Wraca „Sutonator”, czyli Robert Pasut.

FAME MMA 16: Robert Pasut wystąpi na gali

Dobre wieści dla kibiców, którzy doczekają się wielkiego powrotu Roberta Pasuta. Posiadacz prestiżowego auta FAME MMA ma zmierzyć się z mocnym rywalem. Organizacja zapowiada niezły spektakl przed galą numer 16.

- SUTONATOR IS BACK!!! Robert wraca do klatki po niezapomnianym występie na FAME 13. Mistrz cringu, mistrz kreatywności, mistrz niecodziennych pomysłów, pogromca Japczana. Kto będzie jego następną ofiarą? Psst... mały leak - czeka Was niezły spektakl – czytamy w mediach społecznościowych FAME MMA.

Sonda
Czekacie na powrót Roberta Pasuta na FAME MMA 16?

Kiedy gala FAME MMA 16?

Gala FAME MMA 16 zaplanowana jest na 5 listopada w Łodzi. W walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z „Trombą”. Gala transmitowana będzie w systemie PPV na FAMEMMA.tv! Pierwsza konferencja w poniedziałek, 26 września.

Jacek Murański totalnie zaskoczył słowami o Mai Staśko! Tego aktywistka nie mogła się spodziewać

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
Najnowsze