Maja Staśko

i

Autor: HIGH League Maja Staśko

Ciekawa wypowiedź

Jacek Murański totalnie zaskoczył słowami o Mai Staśko! Tego aktywistka nie mogła się spodziewać

2022-09-22 18:06

Jacek Murański niedawno przegrał kolejną walkę, ulegając Arkadiuszowi Tańculi na FAME MMA 15. W świecie freak-fightów Murański jest już bardzo dobrze znany, a niedawno dołączyła do niego kontrowersyjna aktywistka Maja Staśko. Okazuje się, że Murański zainteresował się jej występem i dość chętnie ocenił postawę Staśko w rozmowie z portalem mma.pl. Jego słowa mogę zaskoczyć.

Podpisanie kontraktu przez Maję Staśko z federacją HIGH League była bardzo głośno komentowane. Zachowanie aktywistki nie wszystkim się podobało, choćby dlatego, że wcześniej krytykowała ona m.in. Malika Montanę, czyli samego włodarza federacji HIGH League, a teraz zgodziła się dla niego walczyć, czyli niejako także buduje jego sukces. Ostatecznie Maja Staśko nie wycofała się ze swojego pomysłu i stanęła do walki z Mają "Mrs. Honey" Wyszatycką. Widać było, że Staśko nie trenuje od wczoraj i całkiem dobrze radziła sobie w klatce. Tak dobrze, że wygrała z „Mrs. Honey” jednogłośną decyzją sędziów. Postawę Staśko w dość nietypowych słowach oceniła jedna z gwiazd freak-fightów, Jacek Murański.

Murański pobije się z weteranem KSW i Bellatora. Ma jeden cel! Zapowiada krwawy pojedynek

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League

Murański kompletnie zaskoczył. Tak wypowiedział się o Staśko

W rozmowie z portalem mma.pl Jacek Murański oceniał galę HIGH Legaue 4. Wypowiedział się także o aktywistce i wyjawił, że zrobiła ona na nim spore wrażenie. – Bardzo pozytywnie ją odbieram. Powiem więcej. Rozmawialiśmy o niej wielokrotnie z żoną. Żonie dużo bliżej do jej poglądów, ja na przykład bardzo szanuje to zaangażowanie społeczne – przyznał starszy z rodu Murańskich.

Mariusz Pudzianowski został opluty! Odgrażał się, ale nie mógł nic poradzić

Dalej było jeszcze ciekawiej. – Powiem tak. Gdybyśmy mieli córkę, której nie mamy no to z pewnością moglibyśmy być równie dumnymi rodzicami Staśko – stwierdził nieoczekiwanie Jacek Murański.

Artur Szpilka vs Denis Załęcki na HIGH League 4. Kliknij w galerię, żeby zobaczyć zdjęcia:

Najnowsze