Mateusz Murański przed walką z Alanem Kwiecińskim

i

Autor: Akpa

Muran chce pokonać "Psychopatę"

Murański pobije się z weteranem KSW i Bellatora. Ma jeden cel! Zapowiada krwawy pojedynek

2022-09-22 15:08

Przed nami gala MMA Attack 4! Wielki powrót znanej organizacji stał się faktem. W klatce pojawią się nie tylko znani profesjonaliści, ale także freak-fightowi zawodnicy. Do walki z weteranem KSW i Bellatora Vaso Bakocevicem wyjdzie Mateusz Murański. - Wynik może być tylko jeden, czyli wygrana – zapowiada przed pojedynkiem na MMA Attack 4.

Pojedynek pomiędzy Mateuszem Murańskim a weteranem KSW i Bellatora Vaso Bakoceviciem to co-main event gali MMA Attack 4: Reaktywacja, która odbędzie się w sobotę 24 września w Będzinie. Kontrowersyjny i popularny freak-fighter znany z występów w Fame MMA podjął się wielkiego wyzwania i obiecuje, że da w klatce krwawą walkę ze słynnym "Psychopatą", który ma na koncie ponad 60 zawodowych potyczek.

Murański przed MMA Attack 4: Myślałem, że wszystko potrafię!

- Przyjąłem tę propozycję, bo naprawdę lubię wyzwania. Po mojej ostatniej walce mam dużo do udowodnienia przede wszystkim sobie - mówi 28-letni Murański, który pod koniec sierpnia przegrał rewanżowe starcie z Arkadiuszem Tańculą. - Po wygranej na Fame MMA 14 z Alanem Kwiecińskim, który jest sportowcem, myślałem już, że wszystko potrafię, natomiast czas szybko zweryfikował, że człowiek uczy się przez całe życie. Jeszcze wiele przede mną porażek i zwycięstw, ale ja chcę się rozwijać i poprawiać, bo tylko ciężką pracą można coś osiągnąć.

Gigantyczna przemiana Mameda Khalidova po porażce z Soldiciem. Tak wygląda teraz! Haruje przed walką z Mariuszem Pudzianowskim

Mirek Okniński SHOW! Bardzo mocno o SZPILCE i rodzinie MURAŃSKICH | Andrzej Kostyra

Murański zapowiada: Wyniki może być tylko jeden, czyli wygrana

Występ Murańskiego na gali MMA Attack 4 jest możliwy dzięki uprzejmości Fame MMA.

- Wychowałem się na KSW. Kiedyś to była jedyna tak wielka organizacja MMA. Potem doszło na krótki czas MMA Attack, które teraz wraca do gry i daję mi wielką szansę na sportowy pojedynek z uznanym zawodowcem jakim jest Vaso Bakocević. Gdy oglądałem przed laty jego walki, to nie przychodziło mi nawet do głowy, że kiedyś on będzie moim przeciwnikiem - mówi "Muran". - Wynik może być tylko jeden, czyli wygrana. Obiecuję dać z siebie 100% i zawalczyć na maksimum swoich możliwości. Podjąłem się tej walki z krótkim czasem na przygotowanie, ale nie marnuję ani chwili i zrobię wszystko, aby dać krwawy pojedynek! - kończy "Muran".

Artur Szpilka publicznie zaorał Denisa Załęckiego. Cięta riposta, Szpila nie mógł się powstrzymać

Sonda
Czy Mateusz Murański ma szanse w walce z zawodnikiem z KSW?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze