Paweł Tyburski atak na Don Kasjo przed FAME 21

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/FAME Paweł Tyburski atak na Don Kasjo przed FAME 21

wszystko jasne

FAME MMA ogłosiło, co z walką Don Kasjo – Alan Kwieciński po brutalnym ataku Tyburskiego. Nie było innego wyjścia

2024-05-14 17:23

Konferencję przed FAME 21 zdominowały wydarzenia między Pawłem Tyburskim a Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Choć obaj panowie na gali FAME 21 mieli innych rywali, to właśnie najbardziej iskrzyło między nimi. Tyburski w pewnym momencie rzucił się na Życińskiego i tak go zaatakował, że rozciął mu skórę głowy. Teraz FAME MMA oficjalnie przekazało, że Don Kasjo nie będzie mógł zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim na FAME 21.

Don Kasjo mocno oberwał od Tyburskiego

Choć dymy, wyzwiska i przepychanki to wręcz wizytówka freak-fightów, to chyba mało kto spodziewał się, jaki obrót przyjmie konflikt Pawła Tyburskiego z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. W pewnym momencie konferencji przed FAME 21 Tyburski podbiegł do Życińskiego, kopnął go z rozpędu, a później jeszcze okładał pięściami. Ostatecznie ochronie udało się go odciągnąć, ale Don Kasjo zdążył mocno oberwać – na jego czole od razu pojawiła się krew, która sączyła się z rany na głowie.

Po takim ataku FAME MMA nie miało żadnych wątpliwości i wykluczyło Pawła Tyburskiego ze swojej organizacji. Tym samym jego walka z Michałem Pasternakiem się nie odbędzie, ale federacja przekazała, że „Wampir” dostanie nowego rywala. Długo nie było wiadomo co z walką Don Kasjo z Alanem Kwiecińskim, teraz już wiadomo, że do niej nie dojdzie w pierwotnym terminie.

Sędzia główny zawodów, po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną, jednoznacznie wykluczył możliwość udziału Kasjusza Życińskiego w gali FAME 21. Władze federacji zapewnią możliwość odbycia walki Don Kasjo vs Alan Kwieciński na gali FAME 22 – napisano w oświadczeniu. Wyjaśniło się także, kto będzie rywalem wspomnianego Michała Pasternaka – Pawła Tyburskiego zastąpi właśnie niedoszły rywal Życińskiego, Alan Kwieciński. Walka odbędzie się w formule bokserskiej. – Przeciwnikiem Kwiecińskiego na nadchodzącej gali będzie Michał Pasternak. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty, w formule bokserskiej w dużych rękawicach – dodano.

Najnowsze