FAME MMA UK STREAM LIVE ONLINE FAME MMA UK LIVE STREAM w INTERNECIE Z z gali FAME MMA UK TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać

2019-12-12 18:43 KG
FAME MMA UK RELACJA NA ŻYWO
Autor: Instagram FAME MMA UK RELACJA NA ŻYWO

FAME MMA UK NA ŻYWO TRANSMISJA STREAM w INTERNECIE Z z gali FAME MMA UK Gdzie oglądać galę FAME MMA UK NA ŻYWO TRANSMISJA z gali FAME MMA UK STREAM LIVE ONLINE. Po pięciu galach zorganizowanych w Polsce FAME MMA wyrusza by podbić brytyjski rynek. Gala FAME MMA UK odbędzie się 14 grudnia w Newcastle. W walce wieczoru zmierzą się Dawid Malczyński i Adrian Polak. FAME MMA UK NA ŻYWO TRANSMISJA STREAM Gdzie oglądać galę FAME MMA UK NA ŻYWO TRANSMISJA z gali FAME MMA UK

FAME MMA UK TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE LIVE 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia federacja FAME MMA po raz pierwszy zorganizuje swoją galę w Wielkiej Brytanii. Do tej pory wszystkie imprezy odbywały się w Polsce. Początkowo w klatce mieli się zmierzyć tylko osobistości znane brytyjskim kibiciom - gwiazdy programów telewizyjnych reality-show czy Youtuberzy. W trakcie przygotowań z karty walk wypadł Lewis Harrison - rywal „JMX-a”.

Podczas jednej z konferencji wyzwanie do walki rzucił Wojciech Gola - jeden z właścicieli federacji. JMX bez wahania podjął rękawice. Wydawało się, że zawodnik z Poznania będzie jedynym polskim akcentem podczas gali w Newcastle. Później jednak z różnych przyczyn okazało się, że zabraknie głównych gwiazd wieczoru, czyli Scotta „Scotty T” Timlina oraz Stephena „Stevie Bear” Beara.

FAME MMA UK TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE LIVE 

Dla włodarzy federacji był to ciężki orzech do zgryzienia. Pierwotny plan był taki by nowym rywalem Stephena „Stevie Bear” Beara został mistrz federacji FAME MMA w kategorii półśredniej - Dawid Malczyński. Polak bez chwili zastanowienia przyjął propozycję. Brytyjczyk zaczął jednak stawiać coraz to dziwniejsze warunki i koniec końców, całkiem wypadł z karty.

Wtedy nową walką wieczoru ustalono starcie Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem. Jest to rewanż za pojedynek z października 2018 roku. Wtedy podczas FAME MMA 2 w Poznaniu niejednogłośną decyzją sędziów tytuł mistrza zdobył Malczyński. Tym razem jednak pas nie będzie na szali.

FAME MMA UK STREAM ONLINE LIVE FAME MMA UK TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać FAME MMA UK

Pierwsza gala organizacji FAME MMA w Wielkiej Brytanii odbędzie się w Newcastle w sobotę 14.12.2019 roku. Początek imprezy FAME MMA UK zaplanowano na godzinę 21 polskiego czasu. Transmisja i stream online jedynie w usłudze PPV, którą można wykupić na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze