Gamou Fall nie powalczy z Piotrem Pająkiem

i

Autor: Instagram/ iamgamoufall, podroze_wojownika_youtube Gamou Fall nie powalczy z Piotrem Pająkiem

Fatalne wieści przed FAME MMA 10! Kontuzja wykluczyła z walki jednego z zawodników

2021-04-29 19:16

Kolejna, tym razem jubileuszowa gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami i już niebawem fani freak-fightowej federacji znów będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w akcji. Niestety, włodarze FAME MMA przekazali fatalne wieści i poinformowali, że na najbliższej gali nie dojdzie do jednego z zaplanowanych pojedynków. Wszystko przez kontuzję jednego z zawodników. Uraz Gamou Falla, bo o nim mowa, okazał się na tyle poważny, że wyklucza go ze starcia na FAME MMA 10 z Piotrem Pająkiem.

Do gali FAME MMA 10 nie zostało już dużo czasu, jednak jak się okazuje, już teraz ma ona szasnę powtórzyć to, co działo się podczas ostatniej gali FAME MMA 9. Mowa oczywiście o kontuzji Pawła "Popka" Mikołajuwa, który miał zmierzyć się w walce wieczoru z Patrykiem "Kizo" Wozińskim. Raper, który jest przy okazji jedną z największych gwiazd FAME MMA doznał kontuzji na kilka dni przed starciem i nie mógł wystąpić na gali. Teraz włodarze federacji przekazali fatalne wieści przed galą FAME MMA 10. Z karty walk wyleciał Gamou Fall, który podobnie jak "Popek", doznał kontuzji. - Niestety Gamou Fall doznał złamania spiralnego czwartej kości śródręcza i nie wystąpi na FAME 10. GAMOU WRACAJ DO ZDROWIA!!! (...) Piotr Pająk ma już nowego przeciwnika. Poznacie go już dziś o 20:00 - poinformowała freak-fightowa federacja za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych

Gamou Fall wypada z walki na FAME MMA 10

Przeciwnikiem, z którym Gamou Fall miał zmierzyć się na jubileuszowej gali FAME MMA 10 jest Piotr Pająk, prowadzący swój kanał w serwisie YouTube. Obaj zawodnicy zachwycili publiczność podczas swoich walk na FAME MMA 8 i zaprezentowali wysoki sportowy poziom, przez co włodarze federacji chętnie zestawili zawodników ze sobą. Wojownicy, którzy przyjaźnią się prywatnie nie będą mieli jednak okazji do tego, aby sprawdzić który z nich jest lepszy w oktagonie. Kontuzja Gamou Falla okazała się bowiem zbyt poważna, aby mógł on wejść do oktagonu 15 maja podczas FAME MMA 10. 

Marta Linkiewicz w ogromnych tarapatach! Kamila Wybrańczyk pochwaliła się swoją formą przed FAME MMA 10

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

FAME MMA 10 KARTA WALK

Obaj zawodnicy zadebiutowali w oktagonie organizacji FAME MMA podczas listopadowej, ósmej gali. Piotr Pająk mierzył się wtedy w K1 z Alanem Kwiecińskim, a Gamou Fall walczył z Maciejem "Szwcem" Szewczykiem. W lepszym humorze po tamtej gali był Gamou Fall, który pokonał swojego rywala. Piotr Pająk musiał z kolei uznać wyższość swojego rywala po decyzji sędziów. Obaj zawodnicy pokazali w oktagonie, że znają się na sportach walki, jednak podczas FAME MMA 10 nie będą mieli okazji tego powtórzyć w walce ze sobą. YouTuber jeszcze dziś pozna swojego nowego rywala, z którym zmierzy się na FAME MMA 10 już 15 maja. 

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs TBA
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Artur Szpilka zawalczy w MMA?! Ambitne plany właściciela KSW, to byłby prawdziwy hit

Sonda
Fame MMA 10 - czy nie możesz się doczekać?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany