FEN 31 TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć FEN 31 STREAM ONLINE LIVE Gala FEN 31 STREAM LIVE w INTERNECIE

2020-11-28 19:11 CH
FEN 31 TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać FEN 31 STREAM ONLINE LIVE Gala FEN 31 LIVE STREAM w INTERNECIE
Autor: PAWEL SKRABA / SE FEN 31 TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać FEN 31 STREAM ONLINE LIVE Gala FEN 31 LIVE STREAM w INTERNECIE

Gala FEN 31 TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać FEN 31 STREAM ONLINE LIVE Gala FEN 31 TV Na jakim programie FEN 31 LIVE STREAM w INTERNECIE. Coraz bliżej do kolejnej gala MMA, a ta zapowiada się bardzo interesująco. Już dzisiaj FEN 31, początek gali o godzinie 20. Trzy walki mistrzowskie na jednej gali? Takie rzeczy nie zdarzają się często, dlatego zbliżająca się gala FEN 31 budzi ogromne zainteresowanie, a karta walk gwarantuje emocje. Tym bardziej, że poza starciami o pas w oktagonie pojawi się m.in. Paweł "Trybson" Trybała. Walka wieczoru to starcie Daniel Rutkowski kontra Adrian Zieliński. Gdzie obejrzeć FEN 31 TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO FEN 31 STREAM LIVE ONLINE Gala FEN 31 w TV dzisiaj 28.11.2020

Na żywo

FEN 31

Witamy w relacji na żywo z gali FEN 31. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Bądźcie z nami!

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z gali FEN 31! Przed nami wiele pasjonujących pojedynków!

Najbliższe weekendy będą bardzo emocjonujące dla fanów boksu i mieszanych sztuk walki. Duże wydarzenie będziemy obserwować również w najbliższych kilku godzinach. Włodarze FEN postarali się bowiem, aby sobotnia gala z numerem 31 była bardzo atrakcyjna. Podczas całego wydarzenia zobaczymy siedem pojedynków, w tym dwa rangi mistrzowskiej.

W pierwotnej wersji miało być ich aż trzy, ale niestety Adrian Zieliński nie wypełnił limitu wagowego. W konsekwencji jego pojedynek z Danielem Rutkowskim nie będzie toczył się o pasy mistrzowskie i zostanie skrócony do trzech rund. Walka tak czy inaczej powinna być ciekawa, ale tytuły dodałyby smaku tej rywalizacji.

Wielu czeka również na to, co wydarzy się w przedostatniej walce wieczoru. Wówczas w klatce pojawią się Paweł "Trybson" Trybała oraz Łukasz Borowski. Między zawodnikami nie brakowało ostrej wymiany zdań w mediach, a podczas ceremonii ważenia doszło do szamotaniny. Jednym zdaniem - działo się.

Przed pierwszą walką warto jeszcze przypomnieć sobie rozmowę z Trybsonem. Znajdziecie ją W TYM MIEJSCU!

Rozpoczęła się ceremonia otwarcia FEN 31. Wszyscy zawodnicy zostaną przedstawieni, a początek pierwszej walki za kilka minut.

Saeed Younsi już zmierza do klatki, a tuż za nim pojawi się Marcin Filipczak. Pierwsza walka już tuż tuż!

Filipczak vs. Younsi: Zaczynamy!

Runda I

Filipczak vs. Younsi: KONIEC WALKI! Co za walka w wykonaniu Filipczaka! Ruszył na rywala jak błyskawica i Younsi nie miał kompletnie nic do powiedzenia! Filipczak zasypał go gradem ciosów i sędzia był zmuszony przerwać walkę!

Nie zatrzymujemy się nawet na moment. Czas na drugą walkę. Edgar Davalos już w klatce, a przy akompaniamencie rapera zmierza do niej Kacper Formela.

Formela vs. Davalos: Zaczynamy!

I runda

Formela vs. Davalos: Ostrożnie zaczęli obaj zawodnicy. Żaden z nich nie ruszył od razu, ale to Polak był nieco bardziej ofensywny. Doszedł przede wszystkim mocny prawy, a następnie kopnięcie na wątrobę. Paragwajczyk ne miał za bardzo czym się odgryźć i był mniej mobilny od rywala. Widać było, że Davalos odczuł ciosy na wątrobę bo walczył już z nieco opuszczoną prawą ręką. Formela był zdecydowanie lepszy w pierwszej rundzie.

II runda

Formela vs. Davalos: Wydawało się, że Davalos atakuje nieco chaotycznie, próbował nawet latającego kolana, ale jedno jego kopnięcie doszło do głowy Polaka i od razu ruszył na Formelę. Ten zdołał się jednak pozbierać i docisnął przeciwnika do siatki. Formela mimo chwil kryzysu nadal był zawodnikiem bardziej aktywnym. Często decyduje się na niskie kopnięcia. Lewa noga Davalosa jest mocno obijana.

III runda

Formela vs. Davalos: KONIEC WALKI! Bardzo dużo kopnięć było z jednej jak i drugiej strony. Dużo lepiej w tym elemencie prezentował się Formela, który wciąż atakował lewa nogę rywala. Davalos próbował trafić mocnym sierpowym, ale Polak świetnie uciekał przed takimi ciosami. Pod koniec Formela szukał jeszcze ciosu kończącego, ale go nie znalazł.

Formela wygrywa jednomyślną decyzją sędziów! Wszyscy punktowali 30-27.

A teraz polsko-chorwacka rywalizacja. Marcin Naruszczka zmierzy się z Ivanem Cosiciem.

Naruszczka vs. Cosić: Zaczynamy!

I runda

Naruszczka vs. Cosić: Chorwat zaczął walkę od niskich kopnięć na lewe udo rywala. Większość z nich dochodziła celu. Naruszczka częściej próbował atakować rękoma i jeden prawy prosty doszedł pod lewe oko Cosicia i pojawiło się rozcięcie. Ale i u Polaka na łuku brwiowym zaczęła cieknąć stróżka krwi. Bardzo taktyczna walka, ale nie brakuje momentów przyspieszania, gdzie "śmigają" potworne sierpowe.

II runda

Naruszczka vs. Cosić: Taktyka nie zmienia się. Cosić atakuje bardzo mocnymi kopnięciami i udo Naruszczki pomału nabiera czerwonego koloru. Polak nie odpuszcza natomiast sierpowych. Gdy jeden z nich dojdzie do szczęki Chorwata, ten może mieć niemałe problemy. W dodatku jego lewe oko jest coraz bardziej zamknięte. Wiele wskazuje na to, że jeśli jeden z zawodników trafi mocnym sierpowym, to będziemy mieli koniec walki. Cosić i Naruszczka już bardzo mocno poobijani.

III runda

Naruszczka vs. Cosić: KONIEC WALKI! Nieco więcej walki pod siatką było i klinczowania ze strony Chorwata. Naruszczka był mocno dociskany przez rywala. Polak nie miał pomysłu jak wyjść z tej niekomfortowej dla siebie sytuacji. Gdy udało się zerwać klincz, bo chwili na głowie Naruszczki wylądował bardzo mocny prawy, po którym ugięły się pod nim nogi. Po Polaku zdecydowaniej bardziej było widać skutki mocnych wymian ciosów. O zwycięstwie zadecydują sędziowie.

Marcin Naruszczka wygrywa niejednogłośną decyzją sędziów. 29-28, 29-28 i 28-29 - tak punktowali sędziowie.

Przed nami dwie walki mistrzowskie z rzędu. Jako pierwsi w klatce pojawią się Sebastian Romanowski i Jonas Magard w kategorii koguciej.

Romanowski vs. Magard: Zaczynamy!

I runda

Romanowski vs. Magard: Bardzo szybko na sprowadzenie walki do parteru zdecydował się Magard, ale Romansowski świetnie się obronił i to on wylądował na górze. Polak nie ryzykował jednak starcia w tej pozycji, w której Duńczyk jest teoretycznie mocniejszy. Duńczyk po chwili raz jeszcze spróbował pójść po parter i tym razem to mu się udało. Kontrolował walkę z góry, a Romanowski nie miał pomysłu jak uciec z tej płaszczyzny. Przy kolejnej próbie Polak zdołał założyć gilotynę rywalowi, ale nie udało mu się jej zapiąć do końca i Magard uciekł z poważnych opresji.

II runda

Romanowski vs. Magard: Powtórka z rozrywki sprzed kilku minut. Magard poszedł po nogi, Romanowski próbował zapiąć gilotynę, ale Duńczyk spokojnie z tego wyszedł. Niestety dla Polaka sprowadzenia rywala sprawiają, że to właśnie Magard punktuje. Widać, że doskonale radzi sobie w parterze i dopisuje drugą rundę do swojego konta.

III runda

Romanowski vs. Magard: Dość spore kontrowersje na początku rundy. Romanowski przyjął potworny prawy sierpowy i runął na deski. Magard ruszył jak dziki i zaczął okładać go ciosami z góry. Wydawało się, że sędzia przerwał walkę, o czym przekonany był również Duńczyk, ale jednak... walka toczyła się dalej. Nietypowe obrazki jak na walkę mistrzowską. Magard był jednak znów w lepszej sytuacji, bo kontrolował walkę z góry.

IV runda

Romanowski vs. Magard: Mówimy, że Duńczyk jest świetny w parterze, ale doskonale radzi sobie również w stójce. Potworny lewy sierpowy z poprzedniej rundy, teraz bardzo mocny podbródkowy i prawy sierp. Romanowski w coraz większych opałach. Magard i tak zdecydował się jednak pójść po parter i ponownie dominował w pozycji z góry. Wydaje się, że jeśli Polak chce zdobyć pas, musi znokautować rywala w finałowej rundzie.

V runda

Romanowski vs. Magard: KONIEC WALKI! Naprawdę imponująco walczy Magard. Teraz potrzebował zaledwie dwunastu sekund, żeby sprowadzić rywala do parteru. Romanowski w parterze nie miał kompletnie żadnych szans, żeby wyjść z takiej sytuacji. Pełna dominacja Duńczyka, który najpewniej założy pas mistrzowski FEN.

Jonas Magard zostaje nowym mistrzem kategorii koguciej! Duńczyk wygrał jednomyślną decyzją sędziów.

Czas na drugą walkę mistrzowską. Teraz o pas zmierza się Adam Kowalski i Marcin Wójcik.

Kowalski vs. Wójcik: Zaczynamy!

I runda

Kowalski vs. Wójcik: Nieco statyczny i spokojny początek walki. Panowie raczej decydowali się na niskie kopnięcia. Jako pierwszy do przodu ruszył Kowalski, ale w bardzo mądry sposób bronił się Wójcik. Widać, że zawodnicy sa świadomi iż ten pojedynek może trwać 25 minut. Ekonomiczny tryb walki. Kowalki bardzo często atakował w tułów rywala.

II runda

Kowalski vs. Wójcik: Dochodzą kopnięcia na wątrobę w wykonaniu Wójcika. Widać już lekkie zaczerwienienie na żebrach jego rywala. Kowalski nie pozostaje jednak dłużny, bo odpowiada prostymi i sierpowymi. Większość tych ciosów ląduje jednak na gardzie Wójcika. Pod koniec rundy Kowalski poszedł po obalenie i dopiął swego. Walka jednak szybko wróciła do stójki. A po chwili tego samego spróbował Wójcik, który dominował z góry i potwornie okładał przeciwnika ciosami.

III runda

Kowalski vs. Wójcik: Kowalski ostro ruszył od pierwszych sekund tej rundy, ale bardzo szybko został zneutralizowany. Wójcik ponownie sprowadził walkę do parteru i zapiął się na plecach rywala, skąd kontrolował walkę. Kowalski był całkowicie bezradny. Był niemiłosiernie rozbijany przez Wójcika, który szukał techniki kończącej. To mu się jednak nie udało.

IV runda

Kowalski vs. Wójcik: KONIEC WALKI! Tym razem nieco ponad minutę potrwała walka w stójce, a potem Wójcik znów poszedł po nogi Kowalskiego i sprowadził go do parteru. A tutaj... tutaj Kowalski znów nie mógł poradzić sobie z siłą przeciwnika. Wójcik znów zaczął niemiłosiernie okładać Kowalskiego i tym razem sędzia postanowił przerwać walkę. Wójcik mistrzem FEN!

A teraz kolej na walkę, na którą wiele osób czekało. Trybson kontra Borowski!

Trybała vs. Borowski: Zaczynamy!

I runda

Trybała vs. Borowski: Ciężko było chociaż mrugnąć na początku rundy, bo panowie ruszyli jak bolidy Formuły 1. Mnóstwo wymiany ciosów, ale wiele z nich wyprowadzanych w chaosie. Po kilkudziesięciu sekundach Trybson złapał się za prawą nogę i ewidentnie nabawił się jakiegoś urazu, bo przy kopnięciu widać było grymas bólu na jego twarzy. Potworne tempo utrzymywali długo. Borowski poszedł po nogi, ale świetnie obronił się Trybała. Techniki może mało, ale efektowność jest.

II runda

Trybała vs. Borowski: KONIEC WALKI! Borowski ma urwane ucho! Fatalnie to wygląda, ale nie było możliwości kontynuowania tego starcia. Trybson wygrywa przez techniczny nokaut!

Przed nami już tylko jedna walka! Czas na starcie wieczoru. Daniel Rutkowski zmierzy się z Adrianem Zielińskim!

TUTAJ znajdziecie zdjęcie urwanego ucha. Ostrzegamy, zdjęcie dla ludzi o mocnych nerwach!

Rutkowski vs. Zieliński: Zaczynamy!

I runda

Rutkowski vs. Zieliński: Nieco odważniej w pierwszych sekundach ruszył Zieliński, jednak z upływem czasu to jego rywal przejmował inicjatywę. I choć Zieliński lepszy jest w parterze, to dobrze radził sobie w stójce wyprowadzając kilka groźnych ciosów. Ale pod koniec starcia podwójny mistrz poszedł obalenie, jednak Zielińskiemu udało się wstać. Przewaga była po stronie Rutkowskiego.

II runda

Rutkowski vs. Zieliński: Znów przed dwie minuty panowie powalczyli w stójce, gdzie wymienili się kilkoma naprawdę mocnymi ciosami, a następnie Rutkowski w efektowny sposób poszedł po nogi przeciwnika. Jednak podobnie jak w pierwszej rundzie, tak i teraz Zieliński zdołał wstać. Dlatego też walka wróciła do stójki, gdzie Rutkowski popisywał się ciekawymi kombinacjami ciosów.

III runda

Rutkowski vs. Zieliński: Nieco bardziej otwarta walka w III rundzie. Zawodnicy nie bali się wymiany ciosów i na ich twarzach pojawiły się już rozcięcia. Kolejny raz Rutkowski zdecydował się dociskać przeciwnika do siatki, który bronił się przed sprowadzeniem. W pewnym momencie, po rozerwaniu klinczu, Zieliński przecierał oko i w tym momencie Rutkowski trafił sierpowym, po którym jego rywal się nieco zachwiał.

IV runda

Rutkowski vs. Zieliński: Chyba jedna z najbardziej wyrównanych rund jak dotychczas. Kolejny raz Rutkowski zapunktował jednak skutecznym sprowadzeniem. W dodatku Zieliński oddał plecy, co mogło się źle skończyć. Udało mu się jednak wyjść z dużych opresji. Jednak pod koniec starcia Rutkowski w niesamowity sposób obalił Zielińskiego. Coś pięknego!

V runda

Rutkowski vs. Zieliński: KONIEC WALKI! Najdłuższy pojedynek tego wieczoru za nami! Widać było, że Zieliński jest zirytowany postawą Rutkowskiego, który był dzisiaj bardzo rozluźniony, uśmiechnięty. Doskonale zdawał sobie sprawę, że wygrywa ten pojedynek na punkty. Zieliński nie zdołał zagrozić mu w finałowej rundzie.

Daniel Rutkowski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

To wszystko z naszej strony! Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Dobranoc.

FEN 31 TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać FEN 31 STREAM ONLINE LIVE

Już dzisiaj gala FEN 31 a karta walk gwarantuje wielkie emocje. Pojedynek wieczoru to starcie Daniel Rutkowski kontra Adrian Zieliński. Ten pierwszy jest aktualnym mistrzem organizacji FEN i Babilon MMA w kategorii piórkowej, ma na swoim koncie 9 kolejnych wygranych! Dwaj wojownicy walczyli już ze sobą ponad rok temu. Wtedy górą był „Rutek”. Druga walka mistrzowska też zapowiada się ciekawie. O pas FEN w wadze półciężkiej w końcu powalczą Adam Kowalski i Marcin Wójcik. A o pas w kategorii koguciej pobiją się Sebastian Romanowski i Jonas Magard. Dużo kibiców czeka też niecierpliwie na starcie Pawła "Trybsona" Trybały z Łukaszem Borowskim. Wojownik znany z występów w programie Warsaw Shore już dużo wcześniej miał zadebiutować na gali FEN, ale miał problemy z kontuzjami. - Przysłowie mówi: do trzech razy sztuka, a w moim przypadku to do czterech. Chuchałem na siebie pod każdym możliwym względem. Nawet jak nic nie bolało, to chodziłem zapobiegawczo do fizjoterapeutów. Dołożyłem ćwiczenia, by być gotowym - podkreślał "Trybson"". Już na ceremonii ważenia było gorąco. Trybała i Borowski rzucili się na siebie i trudno było ich rozdzielić. "Trybson" od lat wzbudza ogromne emocje wśród fanów. Jedni uznają widzą w nim celebrytę i freak fightera, inni prawdziwego wojownika. - On wywodzi się z „Warsaw Shore, tam pajacował. Wszedł do naszego świata, tu też pajacuje. Wybiję mu to z głowy - zapowiada Borowski, który spróbuje przerwać passę trzech wygranych z rzędu Trybały. Zła krew między nimi gwarantuje, że będzie gorąco. Poniżej informacje gdzie oglądać galę FEN 31.

FEN 31 GDZIE OGLĄDAĆ galę dzisiaj FEN 31 LIVE STREAM ONLINE

Gala FEN 31 już dzisiaj czyli w sobotę 28 listopada. Niestety nie będzie darmowej transmisji tv na żywo z gali FEN 31. TRANSMISJA dostępna będzie jedynie w usłudze PPV, którą można wykupić w Internecie na stronie fenmma.tv oraz na kilku platformach telewizyjnych w tym na Cyfrowym Polsacie. Usługę wykupić będzie można również na platformie Ipla. Koszt PPV z FEN 31 to 40 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z FEN 31 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze