Mateusz Murański

i

Autor: Akpa Mateusz Murański

Co za historia!

Film z Mateuszem Murańskim nominowany do Oscara! Przecieramy oczy ze zdziwienia, usłyszy o nim cały świat

2023-01-25 11:28

Mateusz Murański będzie postacią, o której zrobi się głośno w świecie światowej kinematografii? Okazuje się, że aktor i wojownik w federacjach freak-fightowych zagrał w filmie, który już w marcu powalczy o najważniejszą nagrodę w świecie filmu. W to aż ciężko uwierzyć!

Mateusz Murański zaistnieje w świecie światowej kinematografii? Mimo że zawodnik federacji freak-fightowych znany jest głównie ze swojego udziału w telewizyjnym serialu "Lombard. Życie pod zastaw", to okazuje się, że ma za sobą także inną, ciekawą kreację aktorską. Film, w którym aktor i sportowiec zagrał został bowiem nominowany do Oscara! Tego się chyba nikt nie spodziewał.

Mateusz Murański w filmie nominowanym do Oscara. Co za wiadomość!

Okazuje się, że Mateusz Murański ma za sobą rolę w filmie, który już w marcu powalczy o słynną statuetkę Oscara. Chodzi o rolę w polskim filmie "IO", który został nominowany w kategorii "najlepszego filmu międzynarodowego". W filmie autorstwa Jerzego Skolimowskiego, "Młody Muran" wcielił się w rolę kibica i jest obecny w kilku scenach dzieła. O statuetkę polska produkcja powalczy z faworyzowanym do zwycięstwa "Na zachodzie bez zmian", a także z , "Argentyna 1985", "Blisko" i "The Quiet Girl". Ceremonia rozdania Oscarów zaplanowana jest na 12 marca 2023 roku.

Sonda
Czy lubisz rodzinę Murańskich?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze