Mateusz Murański

i

Autor: Akpa Mateusz Murański

Co za historia!

Film z Mateuszem Murańskim nominowany do Oscara! Przecieramy oczy ze zdziwienia, usłyszy o nim cały świat

2023-01-25 11:28

Mateusz Murański będzie postacią, o której zrobi się głośno w świecie światowej kinematografii? Okazuje się, że aktor i wojownik w federacjach freak-fightowych zagrał w filmie, który już w marcu powalczy o najważniejszą nagrodę w świecie filmu. W to aż ciężko uwierzyć!

Mateusz Murański zaistnieje w świecie światowej kinematografii? Mimo że zawodnik federacji freak-fightowych znany jest głównie ze swojego udziału w telewizyjnym serialu "Lombard. Życie pod zastaw", to okazuje się, że ma za sobą także inną, ciekawą kreację aktorską. Film, w którym aktor i sportowiec zagrał został bowiem nominowany do Oscara! Tego się chyba nikt nie spodziewał.

Mateusz Murański w filmie nominowanym do Oscara. Co za wiadomość!

Okazuje się, że Mateusz Murański ma za sobą rolę w filmie, który już w marcu powalczy o słynną statuetkę Oscara. Chodzi o rolę w polskim filmie "IO", który został nominowany w kategorii "najlepszego filmu międzynarodowego". W filmie autorstwa Jerzego Skolimowskiego, "Młody Muran" wcielił się w rolę kibica i jest obecny w kilku scenach dzieła. O statuetkę polska produkcja powalczy z faworyzowanym do zwycięstwa "Na zachodzie bez zmian", a także z , "Argentyna 1985", "Blisko" i "The Quiet Girl". Ceremonia rozdania Oscarów zaplanowana jest na 12 marca 2023 roku.

Sonda
Czy lubisz rodzinę Murańskich?
Najnowsze