Genesis: Tak nokautuje Marcin Różalski! [WIDEO]

2020-10-23 19:05 mc
Marcin Różalski
Autor: YouTube Marcin Różalski

Marcin Różalski wraca do gry! W piątek zmierzy się z Joshem Barnettem w walce na gołe pieści podczas main eventu pierwszej edycji gali Genesis. O tym, że 42-latek potrafi nokautować, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto przy tej okazji przypomnieć, jak posłał na deski Fernando Rodriguesa Jr podczas KSW 39: Colosseum Colosseum, zdobywając pas w kategorii ciężkiej.

Marcin Różalski to jeden z najbardziej doświadczonych i charyzmatycznych polskich wojowników. Każdy jego pojedynek budzi emocje. W piątek na gali Genesis spróbuje pokonać byłego mistrza UFC Josha Barnetta. Będzie to jego pierwszy występ od kwietnia 2018 roku, kiedy rozprawił się z Peterem Grahamem podczas DSF Kickboxing Challenge 14. O sile ciosu 42-latka w przeszłości przekonał się m.in. Fernando Rodrigues Jr. Na KSW 39 znokautował go w 16. sekundzie pojedynku, co warto sobie przypomnieć.

Marcin Różalski pokazał twarz po walce. Stał się JEDNOOKI [ZDJĘCIE]

Dla "Różala" będzie to debiut w zawodowej walce na gołe pięści. - Co jest w tym najbardziej emocjonującego? Gołe pięści. To jest takie stare-nowe. Początkowy instynkt walk z nowoczesną organizacją gali sportowej. Fascynujące jak to się łączy w całość - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Marcin "Różal" Różalski: CHCIAŁBYM UMRZEĆ JAK WOJOWNIK [Koloseum]
Najnowsze