Gwiazda FAME MMA ujawniła, ile zarobiła za ostatnią walkę! Prawdziwa FORTUNA, od tej kwoty robi się słabo

2022-06-22 19:43
Gwiazda FAME MMA ujawniła, ile zarobiła za ostatnią walkę
Autor: FAME MMA Gwiazda FAME MMA ujawniła, ile zarobiła za ostatnią walkę!!

Fani sportów walki przyzwyczaili się już, że freak fighty wywołują olbrzymie zainteresowanie. Przekłada się to także na zarobki, czego nie ukrywają sami zawodnicy. W ostatnim czasie głos w sprawie wynagrodzenia za freak fightową walkę postanowiła zabrać Monika Kociołek. Jedna z największych polskich influencerek ujawniła, ile zarobiła za walkę podczas FAME MMA 14. Od tej kwoty robi się po prostu słabo, jest to prawdziwa fortuna!

Na początku freak fighty spotykały się ze sporą krytyką ze strony środowiska sportów walki, ale obecnie nikogo już nie dziwi, że to właśnie tam są największe pieniądze. Biorą się one z olbrzymiego zainteresowania, co widać m.in. po kolejnych rekordach. Gala FAME MMA 14 była rekordowa pod względem sprzedanych PPV, co oznacza, że federacja zarządzana przez Rafała Pasternaka, Krzysztofa Rozparę, Wojtka Golę i Michała "Boxdela" Barona odniosła olbrzymi sukces. Wpływ na ten wynik miał występ wielu czołowych polskich influencerów, a nawet influencerek. W co-main evencie FAME 14 zmierzyły się Monika "Mona" Kociołek i Agata "Fagata" Fąk. Ta druga wygrała dzięki decyzji sędziowskiej, ale przegrana z tego starcia także nie ma powodów do narzekania. Za występ w klatce FAME MMA zarobiła gigantyczne pieniądze!

Arkadiusz Wrzosek bez ogródek o FAME MMA! Zaskakujące słowa gwiazdy KSW. Powiedział, co naprawdę myśli o freak fighcie

Gala FAME MMA 14 przeszła do historii freak fightów!

Monika Kociołek ujawniła, ile zarobiła za walkę z Fagatą. Od tej kwoty robi się słabo!

"Mona" przygodę z szeroko pojętym show-biznesem zaczęła od występów w serialu paradokumentalnym "Szkoła". Wystąpiła też w innym paradokumencie pt. "Szpital", jednak prawdziwą popularność zyskała w internecie. Udział w projekcie "Team X" pozwolił jej zdobyć milionowe zasięgi. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,1 miliona użytkowników, a sama Kociołek jest jedną z największych polskich influencerek. Ma ogromną rozpoznawalność, która przekłada się też na finansową wartość, co doskonale widać po jej wynagrodzeniu za walkę w FAME MMA.

Marta Linkiewicz zmierzyła się z depresją. Wszystko przez seks grupowy, nagranie było skandalem na całą Polskę

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

Mój kontrakt był jednym z większych, bo akurat negocjowałam go w takim dobrym okresie. No... Jest to trochę mniej niż milion - wyznała Kociołek w odcinku opublikowanym na własnym kanale YouTube. W nagraniu wzięła też udział "Murcix", czyli członkini "Ekipy" Friza i to właśnie ona spytała "Monę" o wynagrodzenie za walkę. Nie spodziewała się, że otrzyma odpowiedź, a wyznanie influencerki mocno ją zaskoczyło.

Kulisy FAME MMA 14
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze