Tomasz Gimper Działowy przed FAME MMA 14

i

Autor: SE Tomasz "Gimper" Działowy przed FAME MMA 14

Złe wieści

Gwiazda FAME MMA wylądowała w szpitalu. "Gimper" ma poważne problemy ze zdrowiem po walce

2023-03-02 8:30

Niepokojące informacje w sprawie popularnego zawodnika FAME MMA. Tomasz "Gimper" Działowy podczas ostatniej gali w Krakowie pokonał Cezarego Jóźwika, znanego YouTubera z kanału "Abstrachuje". Niestety, kolejne starcie w klatce okupił poważnym problemem ze zdrowiem. "Gimper" wylądował w szpitalu, w którym jeszcze trochę będzie dochodził do siebie.

Tomasz "Gimper" Działowy to jedna z czołowych postaci w organizacji FAME MMA. Dość powiedzieć, że jego debiut dla freak-fightowej organizacji był main eventem FAME MMA 14. Niestety, po pierwszej wygranej Działowy nie może za bardzo cieszyć się z wyniku. Po pojedynku wylądował w szpitalu i powoli dochodzi do siebie. Ma poważne problemy ze zdrowiem. Czy wykluczą jego kolejne starty?

Tego po Mariuszu Pudzianowskim nikt się nie spodziewał. Jeden wpis i ruszyła lawina, wszystko stało się wieczorem

Gimper ma problemy ze zdrowiem. Po walce wylądował w szpitalu

"Gimper" o problemach ze zdrowiem mówił w najnowszym odcinku na YouTube.

- Po gali FAME MMA 17 czekała mnie długa wizyta w szpitalu w związku z problemami zdrowotnymi, które dają o sobie znać. Bliźniacza sytuacja przytrafiła mi się po pierwszej walce na FAME 14. Żeby uchylić rąbka tajemnicy: duży problem z takimi wysiłkami mają moje nerki - opowiada "Gimper" w najnowszym materiale wideo na swoim YouTube.

Kłopoty pojawiły się w związku z niewydolnością nerek. - Najpewniej stan chorobowy jakiegoś rodzaju istniał już wcześniej. Nerki są takim organem, który daje o sobie znać dosyć późno. Skończyło się nawet kilkoma dializami. W związku z tym mam nadzieję, że wybaczycie mi przerwę od uploadowania materiałów - dodał Działowy.

Robert Burneika sprzedaje swoje burgery. Sprawdziliśmy ceny w jego restauracji. Nie ma lipy!

Tak mieszka szef FAME MMA! Krzysztof Rozpara ma pokój z LEGO. Zobacz zdjęcia!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Fani martwią się o stan zdrowia YouTubera. - Mam nadzieję, że poważnie rozważysz rezygnację z walk w Fame, myślę, że nie warto tak ryzykować - brzmi fragment jednego z najpopularniejszych komentarzy pod materiałem.

Sonda
Czekasz na powrót Gimpera do FAME MMA?
Listen on Spreaker.
Najnowsze