Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Mariusz Pudzianowski

Oryginalny wpis

Tego po Mariuszu Pudzianowskim nikt się nie spodziewał. Jeden wpis i ruszyła lawina, wszystko stało się wieczorem

2023-03-02 8:02

Mariusz Pudzianowski świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych i jest w nich bardzo aktywny. Niemal codziennie możemy zobaczyć na jego profilach nowe treści, którymi chętnie dzieli się z fanami. Zazwyczaj dotyczą one dziennej rutyny Pudziana i treningów, ale tym razem zawodnik KSW postanowił zaskoczyć. Wieczorową porą pokazał się w nietypowym jak na siebie stroju.

Mariusz Pudzianowski wciąż nie ma dość sportowych emocji i nie zamierza schodzić z wielkiej sceny. Już niebawem ponownie powinien pojawić się na gali KSW, a od pewnego czasu głośno mówi się o jego starci z Arturem Szpilką. Walka nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, jednak obaj zawodnicy wymieniali już "szpilki" w mediach społecznościowych i nieco podgrzewali atmosferę.

Pudzianowski pokazał się piżamie. Oryginalny widok

Na kolejny pojedynek Pudzianowskiego musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Sam zawodnik nie opuszcza żadnego treningu i informuje o tym w mediach społecznościowych. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie bardzo często publikuje różnego rodzaju treści. Ostatnio postanowił mocno zaskoczyć swoich fanów. Pojawiło się bowiem zdjęcie Pudzianowskiego w... piżamie.

- A teraz piżamka jak grzeczny chłopczyk. Aaaaa jeszcze siusiu paciorek i spać do 5:30 - napisał w opisie do fotografii Pudzianowski. Fani od razu ruszyli z komentarzami i nie mogli powstrzymać uśmiechu. - O chłopie, o tej godzinie to nawet kury jeszcze nie śpią - zażartował fan. Wpis Pudzianowskiego błyskawicznie polubiło wiele osób.

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Listen on Spreaker.
Najnowsze