Gwiazda UFC znów wrzuciła NAGIE ZDJĘCIE! Wróciła do tego po przerwie [ZDJĘCIA]

2020-05-20 11:42 MC
Austin Vanderford i Paige VanZant
Autor: Instagram/paigevanzant Austin Vanderford i Paige VanZant

Gwiazda UFC Paige VanZant oraz jej mąż Austin Vanderford na przełomie marca i kwietnia zaskoczyli świat, publikując serię swoich nagich zdjęć. Tak spędzali czas, izolując się od innych w związku z pandemią koronawirusa. Gdy wydawało się, że nie ma co liczyć na kolejne tego typu zdjęcia, znów do tego wrócili!

Kiedy na całym świecie apelowano, żeby jak najwięcej czasu spędzać w domu, by zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, Paige VanZant i Austin Vanderford wzięli sobie to do serca. Na swój dość zaskakujacy sposób. W ciągu kilku dni opublikowali całą serię nagich zdjęć zrobionych w różnych sytuacjach. Ćwiczyli na siłowni, gotowali, pracowali w ogrodzie... "Postanowiliśmy się trochę zabawić podczas izolowania się w domu i robiliśmy nagie zdjęcia. Bywało trochę dziko, ale robiliśmy to ze smakiem" - wspominał Vanderford na łamach "The Telegraph".

Gwiazda UFC robiła NAGIE ZDJĘCIA z mężem. "Było trochę dziko"

Nagie zdjęcia przysporzyły parze ogromnej popularności. Teraz do tego wrócili. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym oboje są nadzy i szykują się do wyjścia z psem na spacer. "Staraliśmy się być cali ubrani przez chwilę... To nie dla nas" - napisała zawodniczka UFC.

Piękna Paige VanZant ZWYMIOTOWAŁA ze zmęczenia [ZDJĘCIA]

26-letnia VanZant ma na koncie dwanaście walk w MMA. W organizacji UFC zadebiutowała w listopadzie 2014 roku. Od tamtej pory stoczyła osiem pojedynków, z których pięć wygrała i trzy przegrała.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze