Jaś Kapela

i

Autor: Instagram/Jaś Kapela Jaś Kapela przed PRIME SHOW MMA

Gwiazdor Barw Szczęścia i disco-polo rywalem Jasia Kapeli na PRIME 2! "Wyjedziesz na noszach jak Ziemek"

2022-06-25 20:03

Fani długo czekali na ten moment. Jaś Kapela poznał kolejnego rywala przed galą PRIME 2! Lewicowy aktywista i publicysta starł się ostatnio za kulisami z "Megakotem", ale ten nie będzie jego przeciwnikiem. Organizacja PRIME ogłosiła, że rywalem Kapeli został "Skolim". Pierwsze starcie jest już za nimi - na razie na słowa.

Jaś Kapela sprawił wielką niespodziankę podczas pierwszej gali PRIME SHOW MMA! W prawicowo-lewicowym starciu aktywista wygrał z byłym dziennikarzem TVP, Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Wtedy oczywistym stało się, że to nie będzie koniec jego przygody z freak-fightowymi pojedynkami. Kapela wraca do klatki na gali PRIME SHOW MMA 2! Właśnie poznaliśmy jego rywala.

PRIME 2: Skolim rywalem Kapeli na gali w Gdyni

- SKOLIM - gwiazda seriali i muzyki. Setki zagranych koncertów, role w filmach oraz serialach, ponad 60 000 000 wyświetleń na YouTube. Po spektakularnej wygranej Jasia Kapeli na PRIME 1, czas na dużo większe wyzwanie. Czy lewicowy freak kolejny raz zaskoczy cały świat mma? Czy tym razem nieudany plan pt. „prawa ręka, pęka Kapeli szczeka” się uda? - czytamy na profilu PRIME.

NIE PRZEGAP! Artur Szpilka przyznaje: Zakopię wojenny topór z Andrzejem Kostyrą! Szczere wyznanie gwiazdy KSW

Za nimi pierwsze starcie. Na razie słowne. - Wyglądasz idealnie. Dzięki kochani, wbijam tam 9-ego - napisał Skolimowski. - I wyjeżdżasz na noszach jak Ziemek - odgryzł się Kapela.

Kim jest Konrad "Skolim" Skolimowski?

Skolim to tak naprawdę Konrad Skolimowski. To aktor, który urodził się w 1996 roku. Od dłuższego czasu występuje w serialu "Barwy Szczęścia". Fani kojarzą go z roli Patryka. Z kolei dla innych jest to gwiazdor disco-polo.

Zobacz także: Brutalna ocena debiutanckiej walki Artura Szpilki w KSW! Andrzej Wasilewski nie gryzł się w język [WIDEO]

Sonda
Którą organizację freak-fightową wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze