Gwiazdor brutalnego sportu nie żyje. Kilka tygodni wcześniej zmarła jego ukochana żona

2020-06-01 20:14 JWa
Danny Havoc
Autor: YouTube Danny Havoc

Wśród miłośników swojej dyscypliny był bardzo popularny. Przez lata stoczył mnóstwo brutalnych walk, które zapisały się na kartach historii. Niestety, w poniedziałek świat obiegła smutna informacja o tym, że Danny Havoc nie żyje. Wrestler wcześniej przeżył osobisty dramat, gdy na zawał serca zmarła jego ukochana żona.

Informacja o tym, że Danny Havoc nie żyje została przekazana w poniedziałek przez amerykańskie media. Znany za Wielką Wodą wrestler zmarł ostatniego dnia maja 2020 roku. Jego profesjonalna kariera wrestlera trwała przez 15 lat i dał kibicom wiele niezapomnianych, ale i brutalnych walk. W 2017 roku postanowił zakończyć karierę z powodu kłopotów ze zdrowiem, ale niedawno wrócił do biznesu. Po raz ostatni na ringu pojawił się na gali Game Changer Wrestling 15 lutego.

Kibice pamiętają go jednak przede wszystkim z występów w Combat Zone Wrestling. W 2008 i 2013 roku odniósł zwycięstwo w prestiżowym turnieju CZW Tournament of Death. Podczas walk organizowanych w ramach tego projektu zawodnicy nie mają litości i rzucają się z drabin wprost na metalowe stoły czy też okładają się kijami owiniętymi drutem kolczastym.

Amerykański sport w ŻAŁOBIE. Zmarł POTRÓJNY mistrz olimpijski

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kilka tygodni temu Danny Havoc przeżył osobisty dramat. W wyniku zawału serca zmarła jego ukochana żona Brianne. Przyczyny śmierci wrestlera na razie nie podano.

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze