Rywal nie miał litości

Gwiazdor FAME MMA pokazał zmasakrowaną twarz. Obrażenia Roberta Pasuta mogą przyprawiać o ciarki

2023-05-21 21:47

Być może nie wszystkie walki na gali FAME MMA 18 spełniły oczekiwania fanów, ale na pewno nie można tego powiedzieć o starciu Roberta "Sutonatora" Pasuta z Dawidem "Dzinoldem" Rzeźnikiem. Wymiana ciosów między zawodnikami była momentami aż brutalna, co widać po obrażeniach odniesionych przez pierwszego z wymienionych. Pasut pokazał, jak wygląda jego poobijana twarz.

Być może podczas FAME MMA 18 spodziewano się nieco więcej emocji w niektórych pojedynkach, ale i tak na brak ciekawych walk nie można było narzekać. Dużo działo się zwłaszcza w starciu Roberta "Sutonatora" Pasuta z Dawidem "Dzinoldem" Rzeźnikiem, która toczyła się na zasadach K-1. Od początku zawodnicy nie oszczędzali się i ruszyli na siebie, co przyniosło wiele ciekawych wymian ciosów.

Robert Pasut pokazał zmasakrowaną twarz. Trudno go rozpoznać

Zdecydowanie lepszy w ofensywie był Dzinold, który niejednokrotnie trafiał Pasuta. Na głowie Sutonatora lądowały i sierpowe i łokcie i wysokie kopnięcia. Mimo że niektóre ciosy były naprawdę mocne, Pasut nie był liczony ani razu. Zdarzały się sytuacje, w których uginały się pod nim nogi, ale za każdym razem inteligentnie klinczował i unikał spotkania z deskami.

Ciosy Dzinolda pozostawiły jednak swój ślady, a w zasadzie ślady na twarzy Pasuta. Widać to na zdjęciu, które opublikował na Instastories oraz w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. W dodatku z jego zdjęcia dowiedzieliśmy się, że ma złamanie nosa z przemieszczeniem odłamów. Skutki starcia odczuła również jego dłoń, która solidnie spuchła. Zdjęcia Pasuta znajdziecie poniżej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze