Artur Szpilka u Andrzeja Kostyry

i

Autor: Marek Zieliński/SE Artur Szpilka

Ciekawa oferta

Gwiazdor rzuca wyzwanie Arturowi Szpilce! Kolejka chętnych do walki z bokserem w formule MMA

2022-08-18 17:31

Artur Szpilka wywołał spore zamieszanie przenosząc się do MMA. Na jak długo? Tego nie wiadomo, ale bokser ma za sobą już pierwsze starcie i lada moment stoczy kolejne. Oczywiście, chętnych do walki z byłym pretendentem do mistrzostwa świata nie brakuje, a teraz pojawił się kolejny. Gwiazda kickboxingu, Arkadiusz Wrzosek, mówi wprost, że chciałby sprawdzić się ze Szpilką.

Artur Szpilka po kolejnej porażce w boksie postanowił chwilę odpocząć od tej dyscypliny. Postanowił sprawdzić się w MMA, gdzie wcześniej swoich sił spróbowała już jego ukochana, Kamila Wybrańczyk. Pierwsze starcie w formule mieszanych sztuk walki Artur Szpilka stoczył w federacji KSW, gdzie na KSW 71 rozbił Siergieja Radczenkę, dla którego to także był debiut w MMA. Co ciekawe, kolejna walka odbędzie się już nie w KSW, ale dla federacji freak-fightowej High League! Na High League 4 „Szpila” zmierzy się z Denisem „Bad Boyem” Załęckim. Co dalej? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że Szpilka na brak ofert nie narzeka. Teraz chęć walki z nim wyraził Arkadiusz Wrzosek, który lada moment wystąpi w KSW.

Arkadiusz Tańcula wprawił wielu w osłupienie. Chce zrobić to za darmo. To byłby gigantyczny hit

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.

Artur Szpilka zmierzy się z czołowym polskim kickboxerem?

Arkadiusz Wrzosek na KSW 73 stanie do walki z innym kickboxerem, Tomaszem Sararą. Walka to wzbudza ogromne emocje i na pewno przyciągnie wielu fanów. Dla Wrzoska będzie to debiut w MMA, ale niewykluczone, że szybko lista walk w tej formule się wydłuży. Kickboxer nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się właśnie z Arturem Szpilką.

Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW za pasem?! "Dominator" ujawnił ważne informacje, zdradził swój plan

 – Bardzo się lubimy i Artur to naprawdę super gościu. No, ale to jest sport. Chętnie zmierzę się ze Szpilką – powiedział Wrzosek w programie "Sport.pl Fight". Byłoby to z pewnością bardzo ciekawe zestawienie, jednak czy do niego dojdzie? Najpierw trzeba poczekać do rozstrzygnięć walk Wrzoska z Sararą oraz Szpilki z Załęckim.

Najnowsze