Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

Wielkie plany gwiazdy

Arkadiusz Tańcula wprawił wielu w osłupienie. Chce zrobić to za darmo. To byłby gigantyczny hit

2022-08-18 13:17

Arkadiusz Tańcula jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy federacji FAME MMA. Jego walki z klanem Murańskich elektryzują wielu kibiców. Niebawem Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murańskim i na najbliższej gali FAME MMA emocji znów nie powinno zabraknąć. Zawodnik zdradził jednak, że mógłby przenieść się do innej federacji, nawet za darmo. Wszystko po to, aby spełnić marzenia.

Gwiazda programu "Lombard. Życie pod zastaw" świetnie odnajduje się w świecie freak-fightów. Kojarzony jest przede wszystkim z dużego konfliktu z Jackiem oraz Mateuszem Murańskim. Cała trójka nie kryje niechęci do siebie i często powoduje to ostre wymiany zdań podczas konferencji FAME MMA. Ale co najważniejsze, ich walki przyciągają wielką uwagę.

Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

Tańcula o wielkich marzeniach. Chciałby zrobić to za darmo

Tańcula mierzył się i z Jackiem Murańskim i z Mateuszem. Oba pojedynki wygrał, ale wielkimi krokami zbliża się jego druga walka z Mateuszem Murańskim. Już podczas FAME MMA 15 panowie ponownie skrzyżują rękawice i dojdzie do głośnego rewanżu. Co więcej, jeśli Tańcula będzie zdolny do walki, wówczas do akcji wkroczy Jacek Murański. Okazuje się, że Tańcula wciąż chce spełnić swoje wielkie marzenie, które nie jest związane z FAME MMA.

Seksowna ring girl KSW została gwiazdą serialu TVP! Zobacz zdjęcia pięknej Weroniki Zubowicz

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Podczas programu FAME 15 CAGE zdradził, że nie porzuca myśli o występie w innej federacji, a mianowicie w KSW. Co więcej, walkę w KSW mógłby stoczyć nawet za darmo. - Chciałbym chociaż na jedną walkę przejść do KSW, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. To byłoby postawienie takiej kropki nad i - zdradził Tańcula w programie.

- Mogę tam iść nawet za darmo, aby spełnić się i pokazać Polsce, że nie mówiłem tego wszystkiego na darmo. Potem, nie wiem czy nie zakończyłbym już kariery w sportach walki - wyjawił. Dla wielu to byłoby na pewno zaskoczenie, bo raczej zawodnicy decydują się na drogę w drugą stronę - z profesjonalnego MMA do freak-fightów. Ale czego nie zrobi się dla wielkich marzeń?

Sonda
Która freak-fightowa organizacja jest najlepsza?
Najnowsze