Weronika Zubowicz

i

Autor: Weronika Zubowicz/INSTAGRAM

KSW

Seksowna ring girl KSW została gwiazdą serialu TVP! Zobacz zdjęcia pięknej Weroniki Zubowicz

2022-08-16 17:50

Weronika Zubowicz skradła serca fanów sportów walki, gdy została ring girl w federacji KSW. Jednak to nie jej jedyny sposób na życie i zbiera ona coraz większe doświadczenie w telewizji. Teraz jej urodę można podziwiać nie tylko na galach MMA, ale coraz częściej właśnie w serialach.

Weronika Zubowicz swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 2016 roku, gdy zadebiutowała w Tetrze Muzycznym w Gdyni. Wówczas też pojawiła się w telewizji i zagrała m.in. w telenoweli TVP pt. „Klan”. Po kilku latach, w 2019 roku, szerzej usłyszeli oni fani mieszanych sztuk walki, ponieważ piękna Weronika postanowiła związać się z KSW jako ring girl i radzi sobie w tej roli wyśmienicie.

KSW 73: Zmiany na karcie walk. Były zawodnik UFC nowym rywalem Daniela Rutkowskiego!

Szymon Kołecki walczy o powrót do zdrowia. "To jest niemożliwe, żebym wrócił w najbliższym czasie do walki' | Andrzej Kostyra

23-latka nie zapomniała jednak o swojej karierze aktorskiej. Poważniej skupiła się na niej w 2020 roku i trafiła do obsady filmu pt. „Jak zostać gwiazdą” w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz, którego premiera zaplanowana została na 2 października. Co więcej, Weronika Zubowicz znów wróciła na plan „Klanu” i stała się jedną z gwiazd serialu TVP. W galerii poniżej zobaczycie zdjęcia pięknej ring girl KSW!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze