Weronika Zubowicz

i

Autor: Weronika Zubowicz/INSTAGRAM

KSW

Seksowna ring girl KSW została gwiazdą serialu TVP! Zobacz zdjęcia pięknej Weroniki Zubowicz

2022-08-16 17:50

Weronika Zubowicz skradła serca fanów sportów walki, gdy została ring girl w federacji KSW. Jednak to nie jej jedyny sposób na życie i zbiera ona coraz większe doświadczenie w telewizji. Teraz jej urodę można podziwiać nie tylko na galach MMA, ale coraz częściej właśnie w serialach.

Weronika Zubowicz swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 2016 roku, gdy zadebiutowała w Tetrze Muzycznym w Gdyni. Wówczas też pojawiła się w telewizji i zagrała m.in. w telenoweli TVP pt. „Klan”. Po kilku latach, w 2019 roku, szerzej usłyszeli oni fani mieszanych sztuk walki, ponieważ piękna Weronika postanowiła związać się z KSW jako ring girl i radzi sobie w tej roli wyśmienicie.

KSW 73: Zmiany na karcie walk. Były zawodnik UFC nowym rywalem Daniela Rutkowskiego!

Szymon Kołecki walczy o powrót do zdrowia. "To jest niemożliwe, żebym wrócił w najbliższym czasie do walki' | Andrzej Kostyra

23-latka nie zapomniała jednak o swojej karierze aktorskiej. Poważniej skupiła się na niej w 2020 roku i trafiła do obsady filmu pt. „Jak zostać gwiazdą” w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz, którego premiera zaplanowana została na 2 października. Co więcej, Weronika Zubowicz znów wróciła na plan „Klanu” i stała się jedną z gwiazd serialu TVP. W galerii poniżej zobaczycie zdjęcia pięknej ring girl KSW!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze