Gwiazdor UFC pochwalił się NIECODZIENNYM treningiem. Jeden szczegół przykuł uwagę fana, tego nie mógł się spodziewać

2021-02-24 16:06 ŁOLI
Jon Jones
Autor: East News Jon Jones

W talii federacji UFC znajduje się wiele supergwiazd i Jon Jones bezapelacyjnie jest jedną z nich. Był mistrz wagi półciężkiej może pochwalić się sporą rzeszą fanów, którzy śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnio Amerykanin postanowił pochwalić się jednym z treningów, w którym uczestniczył wraz ze swoją córką. Większa cześć internautów była tym faktem wręcz wniebowzięta, jednak jeden z nich wskazał pewien szczegół, o którym Jones mógł nie pomyśleć.

Jon Jones to bez wątpienia jedna z barwniejszych postaci pojawiających się w świecie sportów walki. Gwiazdor UFC zapisał się złotymi zgłoskami w historii federacji zdobywając przy tym sławę wielu fanów. Były mistrz kategorii półciężkiej niebawem rozpocznie kolejny etap w swojej karierze w mieszanych sztukach walki po tym, jak zapowiedział swoje przejdzie do wagi ciężkiej. W przerwie między swoimi kolejnymi treningami, Amerykanin znajduje też czas na to, aby zajmować się swoją córką i przekazywać jej tajniki sztuk walki. Na jednym z udostępnionych ostatnio materiałów na Instagramie Jonesa widać, jak wojownik uczy swoją córkę ciosów i trenuje razem z nią. 

CZYTAJ TAKŻE: Iga Świątek straci OGROMNĄ szansę?! Marzenie milionów jest na wyciągnięcie ręki, ale pojawił się potężny problem

Takie podejście zawodnika UFC bardzo spodobało się internautom, którzy licznie i chętnie lajkowali oraz komentowali post zamieszczony przez byłego mistrza wagi półciężkiej. Jeden z fanów postanowił jednak wskazać pewien szczegół, który mógł umknąć wojownikowi. 

Zobacz także: Jon Jones gonił włamywacza w samej bieliźnie

Na zamieszczonym przez Jonesa filmie widać, że Amerykanin dobrze przygotowuje swoją córkę na wypadek, gdyby kiedykolwiek potrzebowała się bronić. Jeden z fanów gwiazdora wskazał jednak, że gwiazdor UFC mógł popełnić spory błąd ucząc córkę sztuk walki. - Nie rób tego! Będziesz gościł w gabinecie dyrektora co tydzień - napisał jeden z użytkowników Instagrama żartując, że pociecha zawodnika może podczas obrony uszkodzić kolejnych uczniów. 

Sprawdź: Co za bramka! NIESAMOWITE trafienie gwiazdora Chelsea. Golkiper rywali był bez szans [WIDEO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze