Mateusz Murański

i

Autor: materiały prasowe / High League Mateusz Murański

nietypowy pomysł

High League ujawniło, jakie miało plany wobec Mateusza Murańskiego. Zaskakujący pomysł, miał walczyć u boku ojca

2023-02-09 16:23

Nagła śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła środowiskiem freak-fightów. Aktor był jedną z jej gwiazd, podobnie jak jego ojciec, Jacek Murański, który lada moment miał walczyć z Marcinem Najmanem. Okazuje się, że High League, które organizuje walkę Jacek Murański vs Najman, miało pomysł także na kolejną walkę Mateusza Murańskiego. I był to pomysł co najmniej osobliwy.3

Mateusz Murański był jedną z gwiazd freak-fightu w Polsce. Walczył dla takich federacji jak FAME MMA, PRIME MMA czy High League, ale miał też za sobą walkę w FEN. Nie ograniczał się tylko do MMA, bowiem próbował swoich sił w boksie oraz kickboxingu. Jego konflikt z Arkadiuszem Tańculą był jednym z motorów napędowych gal FAME MMA w ostatnim czasie. Niestety, młodego „Murana” już w klatce nie zobaczymy. A federacja High League, w której stoczył ostatnią walkę i w której następne starcie ma zakontraktowane jego ojciec, miała ciekawy pomysł dla rodziny Murańskich.

Tata i syn razem w klatce? Taki był pomysł High League

Jak podaje portal Sport.pl, High League miało plan, aby walkę Jacek Murański vs Najman na High League 6 zmodyfikować. W trakcie negocjacji pojawił się bowiem pomysł, aby walka odbyła się w formacie dwóch na dwóch i oczywiście u boku Jacka Murańskiego stanąć miałby jego syn, Mateusz. Oczywiście Marcin Najman również miałby dostać do pomocy młodszego zawodnika, a wśród propozycji miał znaleźć się Paweł „Scarface” Bomba, z którym Mateusz Murański przegrał na High League 5 z powodu dyskwalifikacji.

Oczywiście, w obliczu tragedii, jaka spotkała rodzinę Murańskich, nie wiadomo nawet, czy dojdzie do walki Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem, która została zaplanowana na 18 marca na High League 6. Federacja i środowiska obu zawodników dały sobie czas, na przemyślenie decyzji co dalej. High League zdecydowało się też na przesunięcie konferencji prasowej, która miała odbyć się w poniedziałek, 13 lutego.

Mateusz Murański nie żyje.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany