Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

wymowne zdjęcie

Jedno zdjęcie wystarczyło, by fani Krzysztofa Radzikowskiego wpadli w zachwyt. Tak określili to, co pokazał

2023-01-25 9:41

Krzysztof Radzikowski zebrał wierną rzeszę fanów. Były strongman zaskarbił sobie sympatię występami w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” stacji TTV, a teraz zajmuje się m.in. prowadzeniem kanału „Strong Ekipa” na YouTube. Fani chętnie śledzą życie codzienne Krzysztofa Radzikowskiego, który jest aktywny w mediach społecznościowych, a niedawno udostępnił w nich zdjęcie, które szybko spotkało się z reakcją obserwujących.

Krzysztof Radzikowski już dawno dał się poznać jako nie tylko siłacz, który z powodzeniem startował na zawodach strongman, ale także człowiek obdarzony poczuciem humoru i poświęcający się rodzinie. Swoim przyjaznym usposobieniem kupił sobie sympatię fanów programu „Gogglebox. Przed telewizorem” stacji TTV, którego stał się gwiazdą. To pozwoliło mu stać się rozpoznawalnym i teraz może sam tworzyć materiały wraz z przyjaciółmi Dominikiem Abusem i Konradem Karwatem na kanał „Strong Ekipa”. „Radzik” nie zapomniał jednak o tym, co robił przez długie lata, czyli o treningach, a ich efekty wciąż robią wrażenie na fanach.

Radzikowski pokazał jedno zdjęcie. Komentarze mówią wszystko

Krzysztof Radzikowski musiał w ostatnich latach zmienić swoje podejście do treningów. Przygotowania do zawodów strongman różnią się od tych, które są potrzebne w MMA, a to właśnie w tej dyscyplinie niedawno próbował swoich sił „Radzik”. Do tej pory zdołał jedynie zadebiutować na FAME MMA, gdzie przegrał z Piotrem Piechowiakiem, ale fani wciąż wierzą, że zobaczą jeszcze Radzikowskiego w klatce.

Treningi związane z MMA sprawiły, że sylwetka Radzikowskiego uległa sporej zmianie. Teraz pochwalił się zdjęciem umięśnionych pleców, które zrobiło ogromne wrażenie na jego fanach, mimo że ci często mogą podziwiać sylwetkę swojego ulubieńca. W komentarzach przeważało jedno określenie, czyli... „lotnisko”, co oczywiście ma odniesienie do tego, jak rozbudowane plecy ma Krzysztof Radzikowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze