Artur Szpilka i Denis Bad Boy Załęcki

i

Autor: High League Artur Szpilka i Denis "Bad Boy" Załęcki

Tylko u nas!

Jedyne takie nagranie walki Szpilka - Denis na High League! Tak team "Szpili" dopingował go w Gliwicach

2022-09-19 21:13

Artur Szpilka pokonał Denisa "Bad Boya" Załęckiego na gali High League 4. Kibice ostrzyli sobie apetyty na ten pojedynek, ale wszystko skończyło się po nieco ponad 40 sekundach i kontuzji kolana Załęckiego. "Szpila" mógł jednak liczyć na mocne wsparcie najbliższych w Gliwicach.

Dla Szpilki to był drugi pojedynek w MMA. W czerwcu na gali KSW pokonał w debiucie Siergieja Radczenkę, w Gliwicach w starciu z Załęckim także był faworytem. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie ostatecznie wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, ale apetyty kibiców nie zostały zaspokojone. Wszystko przez kontuzję Załęckiego, na którą narzekał zresztą na długo przed galą w Gliwicach.

Mocne słowa Artura Szpilki o freakach po gali High League! Wskazał, co mu nie pasuje, jasne stanowisko

Mimo to Załęcki wziął mocne proszki przeciwbólowe i wyszedł do klatki. Niestety po 40 sekundach uraz kolana jeszcze się pogłębił i "Bad Boy" zmuszony był do poddania. Z takiego obrotu spraw nie był zadowolony i Denis i Szpilka, niewykluczone zatem, że panowie w przyszłości spotkają się jeszcze raz.

Szpilkę w Gliwicach wspierało spod klatki wielu bliskich oraz znajomych. W hali nie zabrakło ukochanej Kamili Wybrańczyk oraz kolegów pięściarzy - na gali pojawili się m.in. Michał Cieślak, Kamil Gardzielik czy Jan Czerklewicz. Panowie mocno przeżywali walkę Szpilki, co widać na poniższym materiale wideo. Emocje sięgały zenitu!

Albert Sosnowski zmasakrował Denisa Załęckiego! Dragon nie zostawił na Bad Boyu suchej nitki, padły ostre słowa

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze