Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRES Joanna Jędrzejczyk

Wielki powrót coraz bliżej?

Joanna Jędrzejczyk postanowiła wyjechać z Polski po Nowym Roku. Zdradziła powody, leci na wielkie poszukiwania

2022-12-27 11:09

Joanna Jędrzejczyk wróci do klatki? Te plotki coraz mocniej wybrzmiewają w mediach! Była mistrzyni organizacji UFC poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że zdecydowała się na wyjazd z kraju. Zdradziła, że na długi czas zamknie się w jednym miejscu i ruszy na wielkie poszukiwania siebie. Jaki ma plan?

Joanna Jędrzejczyk nie byłaby sobą, gdyby nie myślała o kolejnych podróżach. Nawet w święta opublikowała zdjęcie na Instagramie, gdy stała przy choince z… walizką! W Boże Narodzenie przyznała, że przed nią kolejna wielka wyprawa. Czy zwiastuje ona wielki powrót do klatki? „JJ” postanowiła opuścić Polskę na cały miesiąc do Tajlandii. W szczerym wpisie na Instagramie przyznała, że planuje „poszukać siebie”. Joanna Jędrzejczyk nie ukrywała ostatnio, że wciąż czuje wielki głód sportu.

Artur Szpilka pokazał wyjątkowe zdjęcie z przeszłości. Był wówczas nastolatkiem, przedstawił niezwykłego przyjaciela

Joanna Jędrzejczyk wyjeżdża z Polski. Leci „poszukać siebie”

Była mistrzyni największej organizacji MMA na świecie leci do Tajlandii na obóz treningowy, na którym planuje się zamknąć na miesiąc. Wszystko, by powrócić do korzeni i ostro potrenować muay-thai. O wszystkim napisała na Instagramie.

- Wigilijne życzenia? Te od rodziny, to abym mniej podróżowała i częściej bywała w domu, ale Mikołaj, Miki, Gwiazdor chyba zadecydował inaczej. To dokąd lecimy zaraz po świętach? Ja jutro pędzę na kilka dni na Śląsk dalej świętować, a później celebracja nowego roku w Bieszczadach. Zaraz po balu sportowca w pierwszym tygodniu 2023 lecę na miesiąc do Tajlandii poszukać…? No właśnie, czego? Chyba „siebie”. Planuję wrócić do korzeni, zamknąć się na miesiąc w campie i trenować Muay Thai. Mam nadzieję, że tegoroczne święta spędzacie w spokojnej atmosferze. Doceniajmy ten pokój – napisała Joanna Jędrzejczyk w mediach społecznościowych.

Czy chcielibyście jeszcze zobaczyć Joannę Jędrzejczyk w oktagonie UFC?

Joanna Jędrzejczyk – bilans walk. Kariera w UFC

Joanna Jędrzejczyk zaczęła karierę w MMA w 2012 roku od walki z Sylwią Juśkiewicz na gali Szczerek Fight Team – MMA Fight Night 1. W 2014 roku zadebiutowała w organizacji UFC, dla której stoczyła piętnaście pojedynków. Była mistrzynią kategorii słomkowej w latach 2015-2017. W 2018 roku toczyła pojedynek o pas UFC w wadze muszej z Walentiną Szewczenko, ale przegrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Bilans Joanny Jędrzejczyk w MMA to 16 zwycięstw i 5 porażek. Przegrywała jedynie z Rose Namajunas (dwukrotnie), Weili Zhang (dwukrotnie) i Walentiną Szewczenko.

Łukasz "Juras" Jurkowski zawalczy we freakach? Przyznał, ile mu zaproponowali. Zdradził swoją decyzję

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nowy mistrz KSW Jakub Wikłacz: Ten pas jest ciężki, ale najcięższa była droga do niego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany