Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik SE Artur Szpilka

Wspomnienia Szpilki

Artur Szpilka pokazał wyjątkowe zdjęcie z przeszłości. Był wówczas nastolatkiem, przedstawił niezwykłego przyjaciela

2022-12-27 10:26

Artur Szpilka w ostatnim czasie nie miał za wiele szczęścia. Bokser szykował się do kolejnego pojedynku w MMA, jednak musiał przerwać treningi i przejść operację, która wykluczyła go ze styczniowej gali KSW. Szpilka zapowiedział fanom, że postara się jak najszybciej wrócić do klatki. Zawodnik z Wieliczki z kibicami często komunikuje się za pomocą mediów społecznościowych i tam też postanowił niedawno udostępnić niezwykłe zdjęcie i podzielił się historią sprzed lat.

Artur Szpilka udanie poczyna sobie w MMA. Bokser postanowił odpocząć nieco od dyscypliny, z którą jest związany od dawna i poszerzył nieco horyzonty, przygotowując się właśnie do występów w mieszanych sztukach walki. „Szpila” już zdołał pokazać co potrafi, pokonując Sergieja Radczenkę na KSW oraz Denisa Załęckiego na High League. Teraz 33-latek miał znów pokazać się w KSW, jednak jego styczniowa walka została odwołana z powodu kontuzji pleców i operacji, jaką musiał przejść. Szpilka powoli wraca do zdrowia i jak możemy zobaczyć na jego relacji na Instagramie – postanowił nieco powspominać. Pokazał zdjęcie, na którym miał zaledwie 15 lat!

Artur Szpilka pokazał, jak wyglądał, gdy był nastolatkiem. Opowiedział też wzruszającą historię

Bokser z Wieliczki często korzysta z mediów społecznościowych i tam możemy m.in. przekonać się, jak wielką miłością darzy on zwierzęta, przede wszystkim psy. Sam posiada dwa – Cyca oraz Pumbę, które zabiera często ze sobą na przeróżne wydarzenia i wyprawy. Szpilka postanowił jednak przedstawić swoim fanom innego, wyjątkowego pupila – jego pierwszego psa imieniem Pako.

Z relacji na Instagramie możemy przekonać się, że Pako był pitbullem. Dla Szpilki był on wyjątkowym przyjacielem, bo... podobnym do niego! – mój pierwszy piesek Pako to był jeden z pierwszych pitbulli. Pako na fotce 8 miesięcy, ja 15 lat, byliśmy tacy sami ja byłem łobuz i Pako też tolerował tylko Cyca bo znał go od dziecka, Pumby, mimo że był staruszkiem, już nie! Ledwo chodził, a jeszcze chciał mu pokazać parę myczków, odszedł w wieku 14 lat. Umarł w rodzinnym domu – napisał Artur Szpilka.

Artur Szpilka i pies Pako

i

Autor: Instagram / Artur Szpilka Artur Szpilka i pies Pako

Jaki naprawdę był rok 2022 w sporcie? Kto zabłysnął najbardziej, a kto srogo zawiódł?

Posłuchaj podsumowania roku w podcaście SUPER SPORT!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze