Joanna Jędrzejczyk wrzuciła post, po którym zawrzało! Już tworzy specjalny plan

2021-04-14 20:01 Jakub Waśko
Joanna Jędrzejczyk
Autor: SE Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z fanami na Instagramie. Jedna z ikon polskiego MMA, szykując się do kolejnej podróży, opublikowała zdjęcie, przy którym padły zapowiedzi o specjalnym planie, który już miała przygotować. Wszystko wskazuje na to, że olsztynianka szykuje wielką gratkę dla kibiców i już wkrótce możemy dowiedzieć się o szczegółach tajemniczego projektu!

Joanna Jędrzejczyk od dłuższego czasu nie prezentowała swoich umiejętności w oktagonie. Jedna z legend polskiego MMA postanowiła zrobić sobie przerwę od sportu po morderczym pojedynku z Weili Zhang, który zresztą okrzyknięto walką roku UFC. W ostatnim czasie "JJ" stała się bardziej aktywna na Instagramie, gdzie nie boi się publikować odważnych zdjęć, których próbkę znajdziecie w poniższej galerii. Fani mogli zobaczyć ją także w telewizyjnym show TVP "Dance, dance, dance", gdzie zgodziła się na zostanie jurorką.

Sprawdź: Karolina Małysz ma nową pracę! Córka Małysza znosi ogromny wysiłek setki kilometrów od domu

Wygląda na to, że Joanna Jędrzejczyk myśli na poważnie o powrocie do czynnego sportu. Przy okazji wyjazdu w kolejną podróż opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego dołączyła wymowny opis. Wynika z niego, że na horyzoncie pojawiło się już kolejne wyzwanie w MMA. Słowa Joanny Jędrzejczyk są na razie dość tajemnicze, ale niewykluczone, że już wkrótce przekaże fanom prawdziwie hitową wiadomość z jej udziałem!

Zobacz: Szokujące słowa Popka po "wypalaniu mózgu laserem". Przygotowuje się do roli w "porno ze zwierzętami"

"Oooooooj tak! Ponownie wyruszam w podróż. Została mi już tylko do spakowania książka i rękawice. Ostatnie dwa dni to jakaś masakra. Nie wyrabiam na zakrętach ale za to ile się dzieje. Planuje nawet kolejną walkę. Na razie na spokojnie ale już się plan tworzy" - napisała na portalu społecznościowym olsztynianka.

Sprawdź: Wyjątkowa cecha łączy Krzysztofa Ibisza i Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV. Wzbudza powszechną zazdrość

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze