UFC 275 KARTA WALK. UFC 275 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy na UFC 275? LISTA WALK UFC Jędrzejczyk - Zhang dzisiaj 11.06 KARTA UFC Singapur

i

Autor: Instagram/Joanna Jędrzejczyk UFC 275 KARTA WALK. UFC 275 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy na UFC 275? LISTA WALK UFC Jędrzejczyk - Zhang dzisiaj 11.06 KARTA UFC Singapur

Joanna Jędrzejczyk zakończyła karierę. Legendy MMA żegnają wybitną mistrzynię UFC, piękne wpisy

2022-06-12 12:27

Joanna Jędrzejczyk zaliczyła nieudany powrót do klatki UFC. Weili Zhang posłała Polkę na deski w drugiej rundzie efektownym backfistem. Po walce Chinka triumfowała, a Jędrzejczyk postanowiła przekazać ważną informację do wszystkich kibiców. Była mistrzyni zostawiła rękawice na macie i ogłosiła, że jej przygoda dobiegła końca, Polka poważnie myśli o potomstwie.

Podczas gali UFC 275 Joanna Jędrzejczyk ponownie stanęła do walki z Zheili Wang, był to powrót Polki po ponad dwuletniej przerwie do oktagonu największej federacji na świecie. Ostatnia walka pomiędzy tymi zawodniczkami została okrzyknięta, jako jedna z najlepszych historii UFC. Polka tym razem również okazała się słabsza do Chinki, Wang w drugiej rundzie uderzyła Jędrzejczyk efektownym backfistem, ten cios ściął z nóg "JJ". Była mistrzyni po pojedynku postanowiła przekazać ważną informację. 

Jan Błachowicz rzuca wyzwanie mistrzowi. Jest gotowy na największą walkę w historii Europy

Kocham Was wszystkich. Dziękuję bardzo wszystkim ludziom i całej organizacji UFC. Przepraszam, ale ciężko jest mi opanować emocje. Przepraszam Danę White'a, że go zawiodłam. Kiedyś otrzymałam ogromny kredyt zaufania i wielką szansę. Poznałam świetne osoby, dawałam z siebie wszystko i mam nadzieję, że dostarczyłam wam wielu emocji. To były wspaniałe lata. Teraz chcę zostać mamą i mocniej zająć się swoimi interesami. Jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że zawsze tak będzie - powiedziała wzruszona Jędrzejczyk zaraz po walce. Na słowa Polki zareagowały gwiazdy światowego mma.

Jędrzejczyk - Zhang NOKAUT WIDEO. Zobacz decydujący cios w walce Polki na UFC 275

Sonda
Czy żałujesz, że Joanna Jędrzejczyk skończyła karierę?
Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia
Najnowsze