Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Zmiany narzeczonej Szpilki

Kamila Wybrańczyk przeszła wielka metamorfozę. Pokazała jedno zdjęcie, na którym nic się nie ukryło. Duże zmiany

2022-08-21 11:15

Każdy z nas na przestrzeni lat w jakiś sposób się zmienia. Co prawda w pewnym wieku wszelkie "metamorfozy" w wyglądzie są mniej zauważalne, ale nie da się powstrzymać upływającego czasu, który nie zawsze musi mieć negatywny wpływ na nasz wygląd. Kamila Wybrańczyk postanowiła się pochwalić zdjęciem sprzed pięciu lat, na którym widać, że w tym czasie doszło u niej do sporych zmian.

Kamila Wybrańczyk w świadomości kibiców sportów walki jest już od wielu, wielu lat. Przede wszystkim fani kojarzyli ją z walk Artura Szpilki. 35-latka od zawsze towarzyszyła ukochanemu podczas najważniejszych pojedynków i widać było, że ogromnie przeżywa każdy jego sukces oraz niepowodzenie. Dzięki jej obecności na galach stała się popularna.

Gwiazdor rzuca wyzwanie Arturowi Szpilce! Kolejka chętnych do walki z bokserem w formule MMA

Wybrańczyk i jej przemiana. Na zdjęciu wszystko widać

Obecnie trudno jednak stwierdzić, aby Wybrańczyk była znana tylko dzięki temu, że jest partnerką polskiego pięściarza. Kobieta zadbała o to, aby "pracować na swoje nazwisko" i robi to doskonale. Nie dość, że ma linię kosmetyków, którą mocno promuje w mediach społecznościowych, to sama postanowiła spróbować sił w sportach walki.

Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

Ma już za sobą starcia zarówno w HIGH League jak i FAME MMA i na pewno nie powiedziała ostatniego słowa. Również przez treningi jej ciało przeszło sporą metamorfozę, co doskonale widać po zdjęciu, które Wybrańczyk opublikowała na swoim Instastories. Pochodzi ono sprzed pięciu lat, a konkretnie z 20 sierpnia 2017 roku.

Wprawne oko z łatwością dostrzeże, że Wybrańczyk była nieco bardziej "wątła". Obecnie może pochwalić się bardziej rozbudowanymi mięśniami, co wpływa na jej sylwetkę, którą obecnie można nazwać jako zdecydowanie wysportowaną. Ponadto porównując fotografię z 2017 roku do obecnych, widać, że Wybrańczyk stosuje obecnie inny makijaż, co zapewne wynika z innych trendów. Ale zmiana w sylwetce jest zauważalna gołym okiem.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk
Daniel Rutkowski przed KSW 73: Jesteśmy sportowcami, nie pajacami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze