Karolina Kowalkiewicz opublikowała ZDJĘCIA z podbitymi oczami i siniakami na twarzy. Ważny apel

2019-09-04 12:30 JWa
Karolina Kowalkiewicz - Joanna Jędrzejczyk
Autor: East News Fragment walki Karoliny Kowalkiewicz z Joanną Jędrzejczyk

Karolina Kowalkiewicz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmenek. Wojowniczka MMA w swojej pracy często ryzykuje zdrowiem. Po swoich walkach łatwo znaleźć na jej ciele siniaki od silnych ciosów rywalek. W związku z tym postanowiła na Facebooku wystosować apel do kobiet, publikując przy tym mocne zdjęcia twarzy po brutalnych starciach.

Karolina Kowalkiewicz w klatce nie bierze jeńców. Jej walki w formule MMA często zamieniają się w prawdziwe wojny. Stara się atakować, przez co wzrasta ryzyko kontr rywalek. Wiele razy oktagon opuszczała z licznymi siniakami, ale nigdy nie pomyślała, żeby zmienić swój styl. Nie zmienił tego nawet fakt, że uchodzi za jedną z najpiękniejszych sportsmenek w Polsce. 33-latka jest po prostu prawdziwą wojowniczką!

Karolina Kowalkiewicz bardzo dba nie tylko o formę, lecz także kontakty z fanami. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i zdjęciami w Internecie. Najnowsze zdjęcie na Facebooku wywołało prawdziwe poruszenie. Otóż wojowniczka wstawiła fotki po trudnych walkach, na których jej twarz jest posiniaczona. Jednocześnie zaapelowała do innych kobiet.

"Kocham swoją pracę! Ale dzięki niej nie zawsze dobrze wyglądam. Więc moje drogie panie naprawdę nie przejmujcie się kiedy wyskoczy Wam pryszcz i nie możecie go zakryć make upem!" - czytamy na portalu społecznościowym.

Najnowsze