Na meczu Śląska mogło dojść do tragedii. Kibic cierpiał, a ratownicy musieli skakać przez płot [WIDEO]

2019-09-04 10:31 JWa
Ratownicy skaczą przez płot na stadionie Śląska Wrocław
Autor: YouTube / PolishFans TV Ratownicy skaczą przez płot na stadionie Śląska Wrocław

Choć od meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin (1:1) minęło już kilka dni, to nieoczekiwanie obrazki z tego wydarzenia wróciły. Wcale nie chodzi jednak o wydarzenia boiskowe. Do dramatycznej sytuacji doszło na trybunach. Jeden z kibiców gości potrzebował pomocy medycznej, ale ratownicy mieli spore problemy z pojawieniem się na miejscu.

Cała sytuacja wyglądała dramatycznie. Jeden z kibiców ucierpiał w sektorze gości na stadionie Śląska Wrocław i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Ratownicy ruszyli na interwencję. Problem w tym, że zanim dotarli na miejsce musieli pokonać niespodziewaną przeszkodę. Okazało się, że bramy na sektor gości są zamknięte i musieli skakać przez płot. Wszystko zarejestrowały kamery kanału YouTube'owego PolishFans TV.

Kibice Pogoni zaczęli tracić cierpliwość. "Ruszcie d**y, ruszcie d**y" krzyczeli w stronę Bogu ducha winnych ratowników. Miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach Ekstraklasy poziom organizacji na stadionie wrocławskiego Śląska się poprawi zanim dojdzie do tragedii.

Najnowsze