Karolina Kowalkiewicz

i

Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Karolina Kowalkiewicz

Znakomita forma Polki

Karolina Kowalkiewicz pokazała formę na UFC 281! Kapcie spadają z nóg, wygląda fenomenalnie

2022-11-11 23:09

Karolina Kowalkiewicz już siedem lat bije się dla największej organizacji MMA na świecie UFC. W nocy z soboty na niedzielę stoczy kolejne starcie – tym razem z Silvaną Gomez Juarez. Była zawodniczka KSW zaprezentowała się w piątek podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Jej forma jest niewiarygodna!

Karolina Kowalkiewicz stoczy czternastą walkę dla organizacji UFC. Polka do tej pory wygrała sześć pojedynków, pozostałe siedem przegrywała. Czy w nocy z soboty na niedzielę na UFC 281 wyrówna swój bilans? Była pretendentka do pasa mistrzowskiego (przegrała walkę z Joanną Jędrzejczyk) zmierzy się na numerowanej gali z Silvaną Gomez Juarez. W piątek doszło do ceremonii ważenia. Forma naszej zawodniczki prezentowała się genialnie!

UFC 281: Kowalkiewicz zawalczy w Madison Square Garden!

Jedyna polska zawodniczka organizacji UFC zawalczy w Nowym Jorku trzeci raz w karierze, trzeci raz na numerowanej gali. Jej dotychczasowy bilans w Madison Square Garden to zwycięstwo i porażka. Do prestiżowej hali wraca po ponad czterech latach przerwy.

Fani Joanny Jędrzejczyk będą w siódmym niebie! Te słowa nie pozostawiają złudzeń, Polka chce to zrobić dla kibiców

Rywalką Kowalkiewicz będzie Silvana Gomez Juarez. Kibice mogą kojarzyć Argentynkę z jej startu dla organizacji KSW. Gomez Juarez biła się z Ariane Lipski. Jej dotychczasowy bilans to 11 zwycięstw i 4 porażki. Wraca do klatki po wygranej w pierwszej rundzie z Na Liang na UFC 275 w czerwcu 2022 roku.

Sonda
Kto wygra walkę Karolina Kowalkiewicz - Silvana Gomez Juarez?
Najnowsze