Mamed Khalidov, Tomasz Adamek

i

Autor: materiały prasowe/Instagram Mamed Khalidov, Tomasz Adamek

Głośne plotki

Khalidov kontra Adamek?! Znamy przypuszczalną datę historycznej walki! Wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

2023-09-08 9:47

Mamed Khalidov w czwartkowe popołudnie poruszył prawdziwą lawinę wydarzeń i wywołał medialne zamieszanie. Legenda KSW w mediach społecznościowych nagrała wideo, na którym zapytała, co kibice sądzą o jego możliwej walce w boksie. Rozwój wydarzeń jest błyskawiczny, bo już teraz dotarliśmy do nieoficjalnych informacji, że Khalidov skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem na początku przyszłego roku.

Fani Mameda Khalidova z niecierpliwością czekają na ogłoszenie kolejnej jego walki w KSW. Po dwóch zwycięstwach z rzędu zaczęto mówić, że legenda mieszanych sztuk walki ponownie może powalczyć o pas mistrzowski federacji. Wciąż jednak nie jest jasne, jaka przyszłość czeka 43-latka, ale pomału znika coraz więcej niewiadomych, a wydarzenia zaczynają przybierać niespodziewany obrót. Pierwszym etapem było wideo Khalidova.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Khalidov kontra Adamek w lutym na KSW? Nieoficjalne przecieki

- Witam wszystkich po wakacjach. Pewnie z wielką przyjemnością wróciliście do pracy, a dzieciaki do szkoły. No może z tą przyjemnością to za dużo powiedziane... Też oczywiście miałem wakacje, które się skończyły i przyszedł czas, żeby wziąć się do roboty. I teraz jest pytanie... Co, jakie kolejne wyzwania? Może czas się sprawdzić w czymś nowym? Spróbować czegoś innego? Dużym wyzwaniem byłaby walka bokserska. Co o tym myślicie? - powiedział Khalidov na nagraniu.

Mamed Khalidov z nagłą wiadomością. Ma poważne rozterki. Zastanawia się nad przyszłością, to co planuje rozejdzie się szerokim echem

W mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza, a legendzie odpowiedział m.in. Jan Błachowicz, czy Artur Szpilka. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że Khalidov w boksie zmierzy się z... Tomaszem Adamkiem. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Super Express" walka ma się odbyć w lutym 2024 roku na gali KSW. Taki rozwój wydarzeń byłby zgodny z tym, co ostatnio mówił Mateusz Borek. - Jest dobra oferta z klatki i jest koncepcja czegoś fajnego, niestandardowego, nieszablonowego w ringu. Tak że rozmawiamy, przyglądamy się, próbujemy się drapać po głowie i liczyć cyferki, żeby się wszystko zgadzało. Pewnie coś się za jakiś czas może zmaterializować - powiedział dziennikarz w rozmowie z MMA-Bądź na Bieżąco

Sonda
Kto wygrałby walkę Mamed Khalidov - Tomasz Adamek?
Mamed Khalidov po gali KSW na Narodowym
Najnowsze