Kibice zdenerwowani na Viaplay! To działo się podczas transmisji z KSW, jest komunikat nadawcy

2022-01-16 17:34
Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski
Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski

Mnóstwo kibiców miało wczoraj problem w trakcie relacji Viaplay z 66 gali KSW. Wszystko przez problemy techniczne, które wystąpiły w trakcie finałowego starcia między Borysem Mańkowskim a Marianem Ziółkowskim, które zakłóciły odbiór transmisji. W związku z krytyką nadawca postanowił wystosować komunikat, w którym przeprosił za usterki.

Walka między Borysem Mańkowskim a Marianem Ziółkowskim była wielką atrakcją 66 gali KSW. Niestety, w trakcie pojedynku dwóch wojowników doszło do dość dużych problemów technicznych, które uniemożliwiły fanom spokojne obejrzenie walki. Viaplay, a więc nadawca wydarzenia, w odezwie na krytykę, postanowił przeprosić zawiedzionych kibiców sztuk walki.

Mateusz Borek nie krył zdziwienia po gali KSW 66! Dziennikarz skomentował szokujące doniesienia

Problemy z oglądaniem KSW. Viaplay przeprasza fanów

O ile większość gali KSW przebiegała spokojnie i bez większych wpadek ze strony platformy streamingowej, o tyle walka finałowa "zacinała się" u wielu użytkowników, którzy wylewali swoje frustracje na mediach społecznościowych. Kibice podkreślali, że mieli dobre połączenie internetowe, jednak to nie wystarczyło w pełni, aby cieszyć się pojedynkiem. Ostatecznie, Viaplay postanowiło wystosować oświadczenie, w którym odniosło się do problemów, które dotknęły wczorajszą walkę. 

- Ostatniej nocy doświadczyliśmy problemów technicznych podczas gali KSW, dotknęły one finałowej walki wieczoru. Bardzo przepraszamy naszych klientów za niedogodności - napisało Viaplay w oświadczeniu.

Maciej Rybus wygadał się na temat nowego selekcjonera? Powiedział o szczegółach, wszystko ma wyjść na jaw niebawem

Aby zobaczyć zdjęcia z walki między Borysem Mańkowskim a Normanem Parkiem, przejdź do galerii poniżej.

Fani zaniepokojeni przyszłością platformy. Wskazują na poważne problemy

Fani w swoich komentarzach zaznaczają, że problemy techniczne nie dotykają tylko gali KSW, a także trwającego obecnie Pucharu Narodów Afryki. Internauci wskazują, że do podobnych usterek dochodziło już w trakcie spotkań Bundesligi, a zważając na fakt, że od następnego sezonu na platformie dostępne będą mecze Premier League, a także wyścigi F1, obawiają się o to, w jakiej to będzie jakości.

Sonda
Czy miałeś już wcześniej problemy z Viaplay?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze