Kim jest Łukasz Lupa, zawodnik FAME MMA? "Lupa" - kim jest?

2020-07-26 20:02 MSo
FAME MMA 7: Łukasz Lupa - kim jest?
Autor: Instagram FAME MMA 7: Łukasz Lupa - kim jest?

FAME MMA 7: kim jest Łukasz Lupa? Rywal "Don Kasjo" na FAME MMA - kim jest "Lupa"? Organizatorzy FAME MMA ogłaszają kolejne walki! Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się w klatce z Łukaszem Lupą. Zawodnicy zmierzą się w formule K-1. Czy "Lupa" zgodnie z zapowiedziami ukarze przeciwnika i zanotuje swoje pierwsze zwycięstwo na gali FAME MMA 7?

Kim jest Łukasz Lupa, zawodnik FAME MMA i rywal "Don Kasjo" na FAME MMA 7?

Coraz mniej znaków zapytania pojawia się przy karcie walk gali FAME MMA 7! Poznajemy kolejne nazwiska bohaterów wrześniowego wydarzenia. Wśród nich jest Łukasz Lupa, który wejdzie do klatki razem z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Jego przeciwnik jest niepokonany w ringach freak-fightowej organizacji. - Za Twój brak szacunku i ciągłe obrażanie innych zawodników w końcu dostaniesz w łeb - powiedział Łukasz Lupa w prezentacji zawodników opublikowanej na kanale FAME MMA na YouTube! Zawodnicy zmierzą się w formule K-1, która zdecydowanie powinna bardziej leżeć "Don Kasjo".

FAME MMA 7: karta walk

Łukasz Lupa wystąpił już na gali FAME MMA. Podczas drugiej edycji mierzył się z Kamilem “Kastim” Stępińskim. Mimo przewagi, przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Na FAME MMA 1 pokonał Marka "Maro" Wilczaka. Ostatnio znakomicie radził sobie podczas PunchDown, czyli zawodów w policzkowaniu. Wygrał pierwszą edycję i zgarnął na swoje konto dziesięć tysięcy złotych. Lupa już pewien czas temu wyzywał "Don Kasjo" na pojedynek. Ten wówczas jednak odmówił.

Wcześniej Lupa wystąpił w pierwszym sezonie programu "Ex na plaży". Pojawił się tam w sześciu odcinkach. Wówczas występowały w nim także inne postacie dziś znane z FAME MMA: Dawid Ambro, Wojtek Gola czy Krystian Wilczak. Jego profil na Instagramie śledzi 13,2 tysiąca obserwujących.

Adrian Polak przed FAME MMA 7: Jak Ferrari naciśnie na odpowiedni przycisk to będą dymy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze