Kim jest Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski, zawodnik federacji FAME MMA?

2019-10-21 20:56 fan
Mateusz Mini Majk Krzyżanowski, zawodnik FAME MMA 5
Autor: YouTube ZRZUT EKRANU Kim jest Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski, zawodnik FAME MMA 5?

FAME MMA 5: Kim jest Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski? Czym się zajmuje? Ile centymetrów wzrostu ma "Mini Majk"? Dlaczego "Mini Majk" jest niski? Na gali FAME MMA 5 w gdańskiej Ergo Arenie w jednej z najciekawszych walk dojdzie do pojedynku Marka "Kruszwila" Kruszela z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim. Kim jest "Mini Majk"?

Kim jest Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski, zawodnik FAME MMA?

Jedną z najciekawszych walk gali FAME MMA 5 w Gdańsku jest tzw. "super freak fight" pomiędzy Markiem "Kruszwilem" Kruszelem a Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim. Jest to wyjątkowy pojedynek głównie ze względu na różnicę wzrostu między oboma zawodnikami. - Chcę pokazać, że ludzie tacy jak ja mogą wszystko - powiedział podczas wywiadu z MMA.pl Krzyżanowski. Swojego rywala wyzwał do walki na gali oznaczonej numerem cztery. Wówczas powiedział, że zawalczy w FAME MMA, jeśli jego rywalem będzie "Kruszwil".

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski CZYM SIĘ ZAJMUJE, WZROST, WIEK

"Mini Majk" jest influencerem, który zgromadził na swoich kanałach społecznościowych setki tysięcy fanów. Jego kanał na YouTube zgromadził ponad 800 tysięcy widzów, konto na Instagramie śledzi ponad 900 tysięcy osób. Zawdzięcza to swojemu pozytywnemu podejściu do życia! "Mini Majk" mierzy 130 centymetrów. Jest to spowodowane achondroplazją wrodzoną wadą, prowadzącą do zaburzenia rozwoju kości i karłowatości.

Krzyżanowski ma 24 lata i nie jest faworytem swojego starcia. Przyznał też, że raczej będzie to jego jedyna walka w karierze, choć nie wyklucza jednego powrotu do ringu na wyraźne prośby jego fanów. Czy ma problemy ze swoim wzrostem? Ani trochę! - Jak czegoś nie mogę dosięgnąć, to sobie krzesło podstawię albo wejdę na półkę, zrzucę kijem. Zawsze się jakoś da radę - mówił w rozmowie z GazetaKrakowska.pl.

Najnowsze