Nowe informacje

Kluczowa decyzja prokuratury ws. śmierci Mateusza Murańskiego. Rodzina zabrała głos

2023-05-10 15:55

Niektórym wciąż ciężko pogodzić się ze śmiercią jednej z gwiazd freak-fightów. Mateusz Murański zmarł w lutym tego roku w Gdyni. Wszystko wskazuje na to, że w tej sprawie wciąż trwa śledztwo. Prokuratura przekazała najnowsze wieści w sprawie. Rodzina podjęła ważną decyzję o śledztwie.

Mateusz Murański zmarł w lutym 2023 roku w swoim mieszkaniu w Gdyni. Ta informacja wstrząsnęła niemal całym światem sportów walki - nie tylko tym związanym z freak-fightami. "Muran" występował dla przeróżnych organizacji MMA, także tych zawodowych. W swoim CV miał walki na FAME MMA, High League, FEN czy MMA Attack. Na początku prokuratura przekazywała najnowsze informacje w sprawie śledztwa na temat jego śmierci. Teraz już się to nie wydarzy.

Jacek Murański o ostatniej rozmowie z synem Mateuszem. Poruszyli ten temat

Rodzina podjęła ważną decyzję w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego. Prokuratura się dostosowała

W sprawie śmierci Mateusza Murańskiego prokuratura prowadziła śledztwo. W mediach nie pojawią się jednak nowe informacje na temat tego śledztwa. Rodzina poprosiła śledczych, by nie przekazywały nowych informacji w sprawie badanej sprawy.

Nie udzielamy w tym zakresie żadnych informacji na życzenie rodziny zmarłego – powiedział "Faktowi" prok. Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Prokuratura uszanowała prośbę bliskich aktora i freak-fightera. – Niedawno otrzymaliśmy pismo w tej sprawie. Przesłał je nam pełnomocnik rodziny. Rodzina po prostu nie życzy sobie informowania mediów i opinii publicznej o śledztwie, w związku z tym szanując wolę bliskich, nie będziemy udostępniać żadnych informacji – podkreślił.

Fiodor Czerkaszyn miał propozycję walki o mistrzostwo świata?! Szczery wywiad | Andrzej Kostyra

Kim był Mateusz Murański? Bilans walk w MMA

Mateusz Murański jest aktorem znanym przede wszystkim z serialu "Lombard. Życie pod zastaw", gdzie wcielał się w rolę Adka. Grał także w nominowanej do Oscara produkcji Jerzego Skolimowskiego "IO".

Walczył dla czołowych organizacji freak-fightowych w Polsce - m.in. High League i FAME MMA. Toczył starcia także w MMA Attack, Elite Fighters czy profesjonalnej organizacji FEN.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze