Popek

i

Autor: YouTube Tomasza Sarary / ZRZUT EKRANU Popek

Ostra akcja

Kobieta przystawiła Popkowi pistolet do głowy! Wszystko działo się na ulicy, są zdjęcia

2023-06-09 16:40

Popek po raz kolejny postanowił zaszokować wielu swoich fanów na Instagramie. Raper i zawodnik MMA opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które tych o słabych nerwach mogło zaniepokoić. Na fotografii widać bowiem Popka stojącego przy samochodzie, a obok niego pojawiła się kobieta. Skąpo odziana niewiasta przystawiła do głowy wojownika MMA... pistolet!

To oczywiście nie jest pierwszy raz, gdy Popek postanowił zaskoczyć, czy nawet zaszokować, odbiorców swoich postów na Instagramie. Wielokrotnie w przeszłości jego internetowa twórczość wzbudzała spore kontrowersje. Ostatnio jednak wydawało się, że trochę spokorniał. Na profilu wojownika MMA i rapera pojawiały się przede wszystkim materiały z ciężkich treningów na siłowni czy w salce. Tym bardziej nowa fotka, utrzymana w gangsterskim klimacie, musi robić wrażenie. Niektórzy byli ciekawi, kim była dość skąpo odziana kobieta, która na parkingu postanowiła przyłożyć lufę pistoletu do głowy idola polskiej młodzieży.

Mariusz Pudzianowski nie mógł już tego dłużej znieść. Doszło do pobicia i trafił do więzienia

Popek z pistoletem przy głowie

Całe zdjęcie opiera się w klimacie ulicznej gangsterki. Popek pozuje bez koszulki z puszką napoju w dłoni. Kobieta, w krótkiej sukience odsłaniającej nogi, stoi obok niego z pistoletem w dłoni. Za wspomnianą dwójką pojawiło się zaparkowane czarne bmw. Fani o słabszych nerwach mogli z niepokojem zareagować na całą scenę. Na szczęście szokująca fotka jest tylko zabiegiem marketingowym i zdaje się, że większość komentujących zorientowała się w całej sytuacji.

Boxdel bez ogródek o CLOUT MMA! Tak włodarz FAME skomentował powstanie federacji Lexy i Sławomira Peszki

Komentarze pod zdjęciem Popka i kobiety

"Zgrany z nas duet szefie" - napisała jedna z komentujących fotkę Popka na Instagramie. W innych komentarzach też nie brakowało słów pochwał. "Mocny zawodnik" - zaopiniował obserwujący profil zawodnika mieszanych sztuk walki fan. "Najlepszy z najlepszych", "Świetne foto" - napisano w następnych komentarzach na portalu społecznościowym.

Najnowsze