KOKIETERYJNY aniołek z FAME MMA może świętować. Zewsząd płyną ŻYCZENIA, ważna chwila [ZDJĘCIA]

2021-03-03 15:14 pff
Mariia Markova
Autor: Instagram Mariia Markova

Seksowne ring girls są niemal tak samo ważne podczas widowiska, jak gladiatorzy w oktagonie. Jedną z najpopularniejszych ring girl jest Mariia Markova. Ukrainka najczęściej błyszczy na galach FAME MMA, zaprezentuje się również podczas zbliżającego się FAME MMA 9. Markova niedawno obchodziła swoje święto.

Na jej występy czekają kibice sportów walki. Wiedzą, że w przerwach pojedynków mogą liczyć na to, że znów żwawym krokiem, niczym sarna po zaroszonej polanie, wejdzie do oktagonu właśnie Mariia Markova. Te kilkadziesiąt sekund dłużą się fanom, którzy zapewne chłoną każdą sekundę obserwowania swojej ulubienicy. Mają na co patrzeć. Ukrainka nie dość, że jest naturalnie obdarzona obfitymi kształtami, to jeszcze pracuje nad sylwetką na siłowni. Geny plus praca dają doskonałe efekty – gorącą niczym świeża lawa nimfę, która rozpala zmysły fanów.

TYLKO U NAS! Takich zdjęć Błachowicza nie widzieliście! [GALERIA]

Mariia Markova jest bardzo popularna w sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad 300 tysięcy fanów. Ukrainka często nagradza ich za to, publikując bardzo seksowne zdjęcia. Ostatnio do jednego ze swoich seksownych zdjęć dorzuciła komentarz. „Dziś już 26 urodziny. Ale ten czas leci” - napisała na Instagramie Markova, a jej fani prześcigali się w życzeniach. Nie mamy wątpliwości, że dzięki tak pięknym ring girls, zawody MMA w Polsce są jeszcze popularniejsze.

Nieznana przeszłość Marcina Najmana. Wskoczył w szorty i narażał swoje życie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze