Nieznana przeszłość Marcina Najmana. Wskoczył w szorty i narażał swoje życie

2021-03-03 15:08 mil
Marcin Najman
Autor: YouTube/Instagram Marcin Najman

Marcin Najman niezmiennie wywołuje ogromne kontrowersje! Wszyscy, którzy znają tego ekspięściarza, wiedzą jednak, że nie żyje on tylko i wyłącznie sportami walki. Wielką pasją byłego boksera z Częstochowy jest także żużel. I, jak się okazuje, właśnie w kontekście tego sportu "El Testosterona" należy zganić. I to potężnie! Naraził on bowiem własne zdrowie, a może i życie, a potem wszystkim pochwalił się w sieci.

Marcin Najman nie przestaje wzbudzać skrajnych emocji. Tak też było przy okazji jego ostatnich prób w sportach walki. Po skandalu w walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim w FAME MMA, były pięściarz postanowił zorganizować galę na własną rękę. FAME MMA - bo tak nosiło nazwę to wydarzenie - przyniosło jednak kolejną porażkę "El Testosterona". Tym razem częstochowianin uległ "Taxi Złotówie". Ale nie samymi sportami walki człowiek żyje! Najman dał się poznać między innymi także jako gigantyczny sympatyk żużla. I właśnie z tym obszarem jego zainteresowań wiążą się najnowsze publikacje, które udostępnił w sieci.

Żona Małysza oskarżana o zdrady. Paskudne słowa o romansie Izabeli Małysz. Powiedziała całą prawdę

Jak się okazuje, Marcin Najman postąpił wyjątkowo nieodpowiedzialnie. Należy mu się potężna bura - wszystko mogło skończyć się fatalnie! O co chodzi? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Ile dzieci ma Zbigniew Boniek? Dziś taki rodzin już praktycznie nie ma. Ale gromadka!

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze