Krwawa jatka na FAME MMA 9! Ponczek POZAMIATAŁ Patrykosa! Zawodnicy zasypali się ciosami

2021-03-06 22:44 ŁOLI
Patryk Patrykos Domke
Autor: Instagram/ patrykos.official Patryk "Patrykos" Domke

Domke już podczas drogi do oktagonu pokazał, że jest niezwykle nabuzowany i szybko przeniósł tę energię na pierwszą rundę. Sikora wydawał się zdecydowanie spokojniejszy, dzięki czemu kilkukrotnie celnie ugodził rywala. Obaj zawodnicy zaprezentowali się jednak bardzo dobrze na przestrzeni trzech rund, dając sędziom trudne zadanie. Ostatecznie stwierdzili oni, że krwawą jatkę jednogłośną decyzją wygrał Paweł Sikora.

Patryk Domke czekał na tę chwilę naprawdę długo i w końcu się doczekał. W drodze do oktagonu nie dało się nie zauważył, że jest bardzo nabuzowany i wejdzie do walki na wysokich obrotach. Początek starcia był jednak lepszy w wykonaniu Pawła Sikory, który ze skupieniem trafiał kolejnymi ciosami w głowę rywala. Pierwsza runda upłynęła pod znakiem stójki, a w drugiej zobaczyliśmy kawał parteru. Jako pierwszy obalił Ponczek, jednak Patrykos umiejętnie zastawiał się przed atakami dominującego Sikory. Obaj zawodnicy w kolejnych minutach prezentowali się bardzo dobrze, utrudniając zadanie sędziom. Ostatecznie arbitrzy wskazali, że jednogłośnie walkę wygrał Paweł "Ponczek" Sikora.

CZYTAJ TAKŻE: FORTUNA dla Polaków za brązowy medal mistrzostw świata! Ta kwota robi wrażenie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze