Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski pokazał, jak zaczął majówkę. Jego mina mówi wszystko, to nikogo nie zdziwi

2022-04-30 18:19

Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, niektóre gwiazdy już udostępniają w mediach społecznościowych w jaki sposób mają zamiar spędzić długi weekend. Jedną ze znanych osób jest Krzysztof Radzikowski, który chwali się m.in. na Instagramie jak planuję wolny czas. Strongman przed 1 maja wybrał się na krótką wycieczkę rowerową.

Krzysztof Radzikowski jest znanym strongmanem, ale to program "Googlebox. Przed Telewizorem" na antenie TTV powiększył w astronomicznym tempie grono fanów siłacza. Radzikowski nie pozostaje dłużny i dba o swoich ulubieńców, choćby przez częste wstawianie postów, relacji z życia codziennego w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie wyszło na jaw, że strongman ukończył wychowanie fizyczne i zdrowotne na Uniwersytecie Łódzkim.

Zrobiliśmy wielkie oczy po zobaczeniu, jakie wykształcenie ma Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Wielu może mu zazdrościć

Wiele osób w weekend majowy wybiera relaks na działce ze znajomymi przy grillu. Sportowiec udostępnił post na Instagramie, w którym pokazał, że swój wolny czas rozpoczął od krótkiej wycieczki rowerowej. Radzikowski pochwalił się swoim 20 kilometrowym wypadem w okolicy swojego miejsca zamieszkania.

Mino Raiola nie żyje. Tragiczne informacje zostały potwierdzone, poruszający wpis

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Najnowsze